Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ma a kiskutyám úgy becsapta...

Ma a kiskutyám úgy becsapta maga mögött az ajtót, hogy kipukkadt az összes időlekvár a füvön. Vajon így mi fog történni, ha elmegyek a bálba?

Figyelt kérdés
Arra is gondoltam,hogy az utcai lámpás óriások megsimogatnak ecsettel(bár ezt csak akkor,ha banánfelhő)
2013. febr. 15. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
ha elmégy a bálba, akkor oroszlán leszel, bátor
2013. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a problémátort tapasztottam.A legjobb lesz ha megszámolod mikor bogáncs sétált bele a levessütőbe.További tanácsokért nem menhetsz ide.
2013. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:

toi toi wc :)

[link]

2013. febr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elmégy a bálba akkor egy breton- maori villám háboru közepében fogod magad találni ahol sajtoskifli cirkálók maj elrabolnak egy litván ufó anyahajóba amivel majd gyarmatosirani akarjàk pest összes zaciját :o
2013. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom de a bálban szerintem ne viselj feketét mert akkor egy óriáspanda fog követni téged : /
2013. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megfogadom a tanácsot.Kékben megyek.Egyébként a pandák vidám politikusok ugye?
2013. márc. 26. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:
asszem igen
2013. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!