Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ismer valaki jó katicacomb...

Ismer valaki jó katicacomb receptet?

Figyelt kérdés
Néztem neten,de semmi nincs, a nyomorult mindig átnavigál ebihalpacalra,de nekem az nem kell. katicacombot akarok,úgy megkívántam.ha valaki tud jó elkészítési módot vagy receptet irhatna
2013. febr. 25. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A combokat bepácolod, bepanírozod majd kisütöd. Nem olyan bonyolult, én legalábbis így szoktam, a csirkéhez hasonlóan.
2013. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem úgy is jó egyszerűen, ha hagymát, fokhagymát aprítasz rá meg ami van otthon fűszer rárakod és megsütöd. Vagy lehet kapni mexikói villámpácot, azzal is nagyon finom:)
2013. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kiló katicacombnak rendesen megkérik az árát xD.
2013. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 kilóhoz vajon mennyi katicacomb kell, iszonyat sok millió :) mondjuk annyi a szerencse hogy egy katicáról le lehet szedni 6 combot, még jó hogy nem egy lábuk van. Akkor aztán lenne gondban a katicacomb gyűjtő. Amúgy ha igazán finomat akarsz akkor előbb leszeded a külső kemény réteget, és a comb belsőrészét sütöd át. Bár így 1 kiló katicacombból végülis lesz vagy 10 deka. De megéri az ízéért.
2013. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!