Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz, hogy a havazást a magas...

Igaz, hogy a havazást a magas államadósság miatt rendelte el az ENSZ?

Figyelt kérdés

Úgy halottam, hogy a HAARP-ot hívták segítségül, és addig míg nem fizetjük vissza az államadósságot, addig nem lesz se tavasz, se nyár.

Erre vajon mit reagál Viktor?



2013. márc. 25. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Köszönjük a kérdésedet, nagyon vicces, volt!

HAHAHAHAHA.De jót nevettem!

De amúgy szerintem egy viccoldalra nagy poén lenne, szerintem küldd be valahova.:)

2013. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:
Akkor gáz van, osztrákoknál, cseheknél és szlovákoknál is esik, nekik meg egy darab Viktoruk sincs.
2013. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem az ENSZ volt. A zsidók voltak.

Ja, nem. Ilyet nem szabad leírni, mert lefasisztáznak, aztán szalonképtelen leszek. Szóval az arabok voltak, őket lehet minden rosszal összefüggésbe hozni, arra nem ugrik senki.

2013. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Látod, hiába gonoszkodtak, mégiscsak itt a nyár. Viktor még erre is képes, legyőzte őket és ő irányítja az időjárást! Most már nem kell félned. Biztonság van. :)
2013. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
... és k***a meleg. Ezt is a nácik és az arabok csinálták. Dzsihád Európa ellen.
2013. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!