Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sajnos nincs pénzem pitbullra...

Sajnos nincs pénzem pitbullra de van egy dagadt kandúrom. Ha kigyúratom meg agresszívvá teszem az is lehet olyan menő az utcán sétáltatva?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Magam elé képzelem...... Igen!
2013. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy termetes kandúrom. De ő nem tűri a pórázt, ezért tengerimalacot sétáltatok, és képzeld, ez még a pitbullnál is menőbb! Meg nagyobbat is harap!
2013. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Hát, keményebb nem leszel, de egy pitbullal se! Nem azért vettem pitbullt mert menő, de amikor kicsi volt mindíg megállítottak, hogy milyen szép kiskutya. Most serdül, 8 hónapos, szó nélkül elmennek mellette. de engem ez nem zavar :) és ha egy kisállatot, vagy bármi nem tipikus olyan állatot, amit sétáltatni szokktak pl. macska, hidd el, utánad fordulnak az utcán!
2013. ápr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez vicc??????????????????????????????
2013. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaja, vicc, humor kategória. Miért, mit gondoltál?
2013. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!