Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mostanában minden reggel arra...

Mostanában minden reggel arra kelek fel, hogy már nem alszok! :// szerintetek nagy a baj?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vele orvoshoz!
2013. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te még jól jártál. Képzeld el, én arra szoktam elaludni, hogy ébren vagyok, van is bajom belőle rendesen...
2013. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1: gondolkodok rajta...

#2: az azért már elég durva! ://

2013. máj. 12. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer azt álmodtam, hogy ébren vagyok, de azt hiszem hogy alszom. Nagyon ideges voltam, mert tudtam, hogy már ébren kellene lennem, mert el kell menni tejért, meg kenyérért. De csak nem akartam felébredni sehogyan. Ami érthető is, ha belegondolok, hogy már rég ébren vagyok, csak azt hiszem, hogy alszom. Aztán végül felkeltem. Fogtam a szatyrot, meg a pénzt, s elmentem a boltba. De nem adtak sem tejet, sem kenyeret, mert azt mondták, hogy most éjjel van, s ilyenkor mindenki aluszik. Erre mondom az eladónak, hogy de hát maga itt van, akkor hogyan lehetne most éjszaka. Erre ő azzal vágott vissza, hogy ő most nincs itt, hanem alszik, s azt álmodja, hogy egy barom éjnek évadján kötekedik vele, hogy neki kell a tej megy a kenyér.

A végén üres kézzel mentem haza. Féltem, hogy kikapok, amiért nem vásároltam be, de nem így történt. Mondom, apa megjöttem. De ő erre azt felelte, hogy a szél felőli oldalon ellenséges fregatt 4 mérföldre. Vegyük üldözőbe, kapitány úr? Olyan furcsa volt az egész. Tejeskanna volt még az előbb a kezemben, most meg távcsövet szorongatok.

Nem tudtam felelni, mert a hajó erősen imbolyogni kezdet, s én is ide-oda dőltem.

Hirtelen felébredtem. Fricska volt az a matektanárunk. Már megint az órán alszol, Matyi fiam! Na menj ki szépen, s old meg azt az egyenletet a táblán!

2013. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én meg iszonyatos óra/rádió csörgéseket állítok be, mert félek, hogy elalszok


egy órát megy a rádióébresztőm, és simán átalszom

viszont alatta hülyeségeket álmodom.


a múltkor azt álmodtam, hogy egy arab menyecske el akar szökni az urától a sportkocsival, de nem tud, mert a garázsban beindult a riasztó !!!

iszonyúan sípol. és elő kéne keríteni az anyóst, hogy lekapcsolja.



tegnap meg azt álmodtam, hogy a munkahelyemen iszonyúan ketyegtek, meg csörögtek a faliórák,

és hosszú botokkal piszkáltam le a falról, és kivettem belőlük az elemet, de még akkor is csörögtek :)))) és kalapáccsal összetörtem őket, de még akkor is csörögtek ...


szeretnék arra ébredni, hogy ébren vagyok :)))))

2013. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Kovács válasza:


Uram, maga krónikus ébredés-szindrómában szenved, amely gyorsan kikezelhető némi halállal. Felírhatok önnek némi mérget, vagy ablakpárkányt? A Richter Gedeon épp most fejlesztett ki egy új ruhaszárító kötelet, ami kétszer olyan erős, mint az eddigiek, de a Gillette és a Revolver is mostanában rukkolt elő a legújabb termékeikkel, melyek kecsegtetőnek ígérkeznek. Ínyencség - és, bevallom személyes kedvencem - a Balatonba fulladás, ám a lakástűz lágy morajánál nincs megnyugtatóbb egy haldokló fülei számára…

2013. máj. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
XDDD
2013. máj. 13. 13:35
 8/8 anonim ***** válasza:
What?
2013. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!