Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan váljak sajttá?

Hogyan váljak sajttá?

Figyelt kérdés
Egy hölgy azt állítja, hogy ha sajt leszek, akkor berak a párnája alá és vigyázni fog rám. Ezért úgy döntöttem, hogy sajttá szeretnék változni. Kérlek segítsetek! Hogyan legyek sajt?

2013. júl. 10. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És mit csinálnál ott a párna alatt, aszalódnál? Kapjál már a fejedhez. Úgy sose dugod meg.
2013. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nem olyan fiú vagyok. Nekem a szívem nagyobb, mint a péniszem.
2013. júl. 10. 22:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyél répát, amíg olyan narancssárga nem leszel, mint a cheddar sajt!
2013. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy te leszel a hold.
2013. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A Hold az köztudott, hogy nem sajtból van, hanem Holdból..És én nem Hold akarok lenni, hanem sajt.
2013. júl. 10. 22:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát hamar kidobna a hölgyike, ugyanis a sajt jellemzően hamar büdösödik szobahőmérsékleten. És persze a penész sem mindig patina rajta. Szóval... legyél inkább pick szalámi, az tovább eláll. És még rúd is...
2013. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedveskedj neki hasonló flörtökkel és bókokkal, akkor jutsz előbbre.. mielőtt elájulnál a hormonjaidtól. De azért remélem nem bolti mérgező sajtokat szeret hanem igazi falusi kecskesajtot. Ma már a bolti trappista is java részt műanyag, elhazudják a készítési folyamatot a multik, nem az az igazi falusi trappista recept. (Szerencsére azért egyre többen készítene igazi házi termékeket pont emiatt). Lepd meg egy igazi kecskesajttal és mondd azt hogy a szíved helyezted bele, akkor kötelessége lesz a párnája alatt tartani :P És majd talán te magad is bekerülsz..
2013. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 xKakashix ***** válasza:
Először is szeretned kell a pelyhet. :D
2013. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ember!

Ahhoz előbb tejnek kell lenned, el kell kezdened rohadni(ekkor meglehetősen büdös leszel),és majd csak utána lehetsz sajt.. Nem olyan egyszerű ez, hogy "rögtön sajt akarok lenni!", türelem kell hozzá, sok sok türelem!

2013. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Először is vegyél 1 robotot ami megcsinálja a teendőket, majd a kádadat enged tele tejjel, majd oltsd be magad a rohasztó szerrel, és sajt leszel!!! Sok sikert!
2013. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!