Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Feltaláltam a csillagközi...

Feltaláltam a csillagközi utazás hajtóművét?

Figyelt kérdés

A semmiből csak úgy vehetünk energiát, ha a felvett pozitív energia párja, a negatív energia is megjelenik, adósság formájában. A bankok bebizonyították, hogy az adósság elrendezése csak plusz költséggel lehetséges, ezért a negatív energiának lényegesen nagyobbnak kell lennie. (OTP szindróma).

Na szóval, ha az űrhajó elején a negatív energiát szívásra használom, hátul meg a pozitívat kisugározom, akkor mint egy nagy porszívó, végigporszívózhatok a tejúton, ezáltal a Föld teheneit feleslegessé teszem, hiszen egyetlen fényévnyi út során annyi tejet, vajat, sajtot lehet így összeporszívózni, amely 36548987542232 évig elegendő a teljes (bocs, inkább tejes) emberiség számára.

Szerinted ezért kettyen a Nobel sajt?

Felbert Zweistein



#agyszivatás
2013. aug. 9. 23:04
 1/2 Shai-Hulud ***** válasza:
61%
Nem tudom, mire jó ez az egész, de a Csilla-közi utazás az tényleg jó lenne. :-)
2013. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az is "sajtos"?

Csillasajt...

2013. aug. 10. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!