Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Véletlenül lemaradtam a...

Véletlenül lemaradtam a Barátok közt utolsó ötezer részéről. Pár mondatban el tudnád mesélni, hogy miről szólt?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2013. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezt kár volt a humor kategóriába tenni, olyan igaz :)

(bár lehet, a modik tették át)

2013. aug. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Egy nagy katyvasz igénytelen sz*r az egész sorozat. period
2013. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 acelsziv ***** válasza:
100%
Én elmondom. Van egy üstnyi híg fos, ami lassan kavarog erre- arra Néha egy nagyobb buggyanás hallatszik és egy adag kiloccsan. De mindig tesznek bele újfajta fost, hogy jobban rohadjon.
2013. aug. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Pont megnéztem az utolsó részt amiben kiderült,hogy Zsolt azért verte meg Zsófit mert az rájött a titokra.Zsolt és Laci 2 éve titkos viszonyt ápolt.
2013. aug. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Balázs, Peti, Hanna és Linda a Trabival a Dunába ugrattak egy szembejövő autó kikerülése miatt (a Vályogos fiai üldözték őket)

Miki és zsófi csókolóztak, Attila megkérte Juli kezét, Szabi meg limuzinnal tért haza, pont mikor Alíz arra sétáltatta a Merlint.

2013. aug. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Laci uzsorakölcsönt vett fel hogy ki tudja fizetni az IP tv-jét és a 150 mb/s netjét, merthogy egésznap a gép előtt ül és wowozik, miközben a tv-ben a Barátok köztöt nézi.


Miklós kénytelen volt segédmunkát vállalni egy kőműves mellett, mivel a Berényi Kft csődöt mondott és nem termelt már hasznot és bezárta kapuit. Miki 450 ft-os óránkénti bért kap, plusz fizetik neki a bejárást.


Nóra megismerkedett egy alkoholista csövessel, akivel összekötötte életét. Törzshelyük a Lánchíd alatt van.


Vili bácsi felcsapott bérgyilkosnak. Naponta több kuncsaftot is hidegre tesz. A jövedelméből az államnak is adózik.


Zsolt kolostorba vonult ahol ő üzemelteti a Misebor nevű helyi lokált. Vendégeik között ott van többek között a pápa.


Géza összejött Julival, majd ezzel a lendülettel szét is mentek.

2013. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miután Magdi anyu meghalt, mindenki depressziós lett, és öngyilkos lett az egész bagázs.
2013. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsó ötezer? na, mindenki összefeküdt mindenkivel, kinyírtak egy-két útban lévő embert, a Szabó ikrek végre megjelentek 13 év után a képernyőn! durván ennyi
2013. aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De most komolyan ebben a sorozatban nem találni 2 olyan embert aki nem feküdt még össze egymással. :D

Amúgy még egy észrevétel: Klaudia, Vili bá és Magdi anyus amíg élt (csóri anyónak megírták a világegyetem legszarabb sorozatos halálesetét :D ) 5000 rész után is ugyanúgy néz ki

2013. aug. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!