Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek lehet ebböl...

Xperialaci kérdése:

Szerintetek lehet ebböl valami komolyabb válalkozás?

Figyelt kérdés
Sajátkészítésü tehénbörböl készült zoknikkal foglalkozom már lassan 7 éve otthon hobbiként, de sz.tem és mások szerintis lehetne ebböl valami komolyabb. Amikor óvodás voltam már az ovonénim is látta bennem ezt. Egyszer délután odajött hozzám és azt mondta idèzek "ez a gyerek olyan hülyeségekkel eltud játszani, hogy egyszer valami tehénbörböl készült zoknikkal fog foglalkozni" és ez így is lett. De szerintetek nyithatnék egy válalkozást ezek alapján. Már a bolt nevét kitaláltam, ha ez nem rossz akkor az lessz a neve, hogy Zokni World Cow .

2013. nov. 2. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
menj inkabb aludni
2013. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem megyek aludni mert most is zoknit kötök.
2013. nov. 2. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
tegyé rá gumitalpat aztán találjál ki valami menő nevet, akkor el tudod adni. Legyen csipkebogyó! nem az már van. Akkor Kőbánya-alsó. vagy csizma, nem tudom még gondolkozni kell
2013. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bízz magadban,az a lényeg.Javaslom,próbáld meg a tehénbőrből készített tűsarkú kesztyűk piacra dobását is.Én hiszek benned!
2013. nov. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megcsinálom! IGEN!
2013. nov. 3. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Megváltozott,csökkent értelmi képességűek foglalkoztatására is van valami pályázat,keress rá!:)
2013. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!