Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a baj Süsü, a sárkánnyal?

Mi a baj Süsü, a sárkánnyal?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi, él, és virul:

[link]

2013. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

A mentális képességei nem túl jók.


Pszichológiai oldalról: kevés az önbizalma, alacsony az önértékelése, kissé félénk, szégyenlős.


Táplálkozás tekintetében: az egyoldalú étkezés (folyamatos vackorevészet) súlyos hiánybetegségek kialakulásához vezethet.


:D

2013. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Berta Wooster kolléga válaszához hozzátéve:

Szociális szempontból: egyfejűsége, jószívűsége a többi (rasszista) fajtársa általi társadalmi kirekesztéshez vezet, ebből következőleg emigrációra kényszerül, és az emberek társadalmába próbál beilleszkedni, de ott meg ügyetlensége, naivitása, és legfőképp sárkány mivolta miatt ütközik problémákba.


;D

2013. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

:DDD


De szerencsére hamar pártfogója akad a Kóbor Királyfi személyében, aki különböző életviteli szaktanácsokkal látja el, és gyakorlati segítséget is nyújt.

Később pedig a Sárkányellátó Vállalat megalapítása kiváló példája a szociális háló működésének. :D


Ja, és folytatva a pszichós oldalt: a szociális problémák következtében megmutatkozik Süsü túlságosan aggódó, bűntudatra hajlamos személyisége, mivel mindig kétségbe esik, ha valamit elront, és csak nehezen tud megbocsátani saját magának.

Bizonyára nem ismeri a közmondást: Tévedni sárkányos dolog. :D

Csak külső segítséggel tud helyreállni lelkileg. Még szerencse, hogy abszolút elfogadó, támogató, szeretetteljes közegben él, legalábbis ami a királyi családot illeti. :D


Ui.: Nem értem, ezt a kérdést miért rakatta át valaki ide a Tudományok kategóriából. Biztosan nem hallott még a meseszereplők személyiségjegyeinek elemzéséről. :D

Így viszont nem kellett volna letörölni az eredetileg 2. választ, mert az vicces volt.

2013. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy feje van :(
2013. nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 2xSü ***** válasza:
100%

Velem? Semmi.


> A mentális képességei nem túl jók.


Bezzeg a múltkor jobb véleménnyel voltál rólam. Hát kösz… :-P :-)


> Pszichológiai oldalról: kevés az önbizalma, alacsony az önértékelése, kissé félénk, szégyenlős.


Jól van, jól van. Nem kell mindjárt kipszichoanalizálni az embert…


> Táplálkozás tekintetében: az egyoldalú étkezés (folyamatos vackorevészet) súlyos hiánybetegségek kialakulásához vezethet.


Az egész nyáron egyszer ettem egy adaggal. Már az is baj?


> Szociális szempontból: egyfejűsége, jószívűsége a többi (rasszista) fajtársa általi társadalmi kirekesztéshez vezet, ebből következőleg emigrációra kényszerül, és az emberek társadalmába próbál beilleszkedni, de ott meg ügyetlensége, naivitása, és legfőképp sárkány mivolta miatt ütközik problémákba.


Kikérem magamnak! :-)


A többire már nem is válaszolok. Nem hiszem, hogy megérdemeltem ezeket a súlyos kritikákat. :-( :-P :-)

2013. nov. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2013. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaaaaj, Süsükém... :)


"Velem? Semmi."


Szerintem a kérdező nem rád gondolt; csak az 1. válaszoló eltérítette a kérdést.


"Bezzeg a múltkor jobb véleménnyel voltál rólam. Hát kösz… :-P :-)"


Én az eredeti Süsüt jellemeztem. (Soha nem értettem, az éles ellentét dacára miért ez a nicked.)

Rólad még mindig jó/jobb véleménnyel vagyok.

(Az más kérdés, hogy a "túl okos" kategóriához mit szólsz... :D)


"Jól van, jól van. Nem kell mindjárt kipszichoanalizálni az embert…"


Hátööööizé... Arról nem tehetek, hogy ez speciel megegyezik. (Akkor mégis megvan a motivációd... :P)

Ha gondolod, "cserébe" kipszichoanalizálhatjuk Bertie Woostert is; én sem véletlenül választottam nicket. :D


"Az egész nyáron egyszer ettem egy adaggal. Már az is baj?"


Valószínűleg nem. Bár attól függ, mekkora volt az az adag. :D


"Kikérem magamnak! :-)"


Vigyázz, mert felénk azt szokták erre válaszolni: ha kikéred, ki is kapod. :P


"A többire már nem is válaszolok. Nem hiszem, hogy megérdemeltem ezeket a súlyos kritikákat. :-( :-P :-)"


Egyáltalán nem súlyosak, ne legyél túlérzékeny. :)

Olyan vagy, amilyen; akinek nem tetszik, az ő dolga. Nem kell mindig mindenkinek megfelelni, sőt, nem is lehet.


(Így a végére már elég személyiségzavaros érzéseim támadtak. :D)

2013. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm ezeket az érdekes válaszokat :D süsüről készítek elemzést, hogy ő belsőre egyáltalán nem hasonlít fajtársaihoz a meleg szíve és az együgyüsége miatt:)
2013. dec. 1. 14:40
 10/10 A kérdező kommentje:
egyébként én nem töröltem semmit és azért van ebben a kategóriában mert főként tanulmányokat akartam keresni xD
2013. dec. 1. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!