Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az osztálytársamat akarom...

Az osztálytársamat akarom megszivatni [hashajtóva] csak nem tudom hogy lehet e valmi következménye rosszulétre vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A hashajto kicsit túlzás. Legfeljebb nyomd bele a fejét a kap
2013. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hashajto kicsit túlzás. Legfeljebb nyomd bele a fejét a kajájába
2013. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha kiderül, márpedig biztos fog róla más is tudni...mert diákcsín akar lenni gondolom...akkor ezzel btk szerint bűncselekményt követsz el, tudom ki dolognak tűnik, de ha a sértett tudomására jut, és büntető feljelentést tesz, már nem elszel ilyen vidám, mert a gyógyszer származékokat több napig ki lehet mutatni a vérből...
2013. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de megérdemelnéd,hogy téged hashajtózzanak be...Ez azért mégiscsak túlzás...
2013. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
valami természetes dologra gondoltam semmiféle képpen nem gyógyszerre!!!!!!!!!! de azért köszi a válaszikat
2013. dec. 11. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!