Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehetséges, hogy létezik a Jeti?

Lehetséges, hogy létezik a Jeti?

Figyelt kérdés

Brit és svájci kutatók együttműködésével

pont kerülhet a jeti létezésére. már lassan két-év eltelt. De semmi hír a Jetivel kapcsolatban lehetséges. hogy rájöttek valamire, de nem közölték le? forrás... [link] A legtöbb ember nem hísz a fajtámba pedig állítom, hogy valóban létezek ennek ellenére sokan nem hisznek a bennem [link] ezzel a képpel is tudom bizonyítani a létezésemet. De leszögezem, hogy nem előnyös ez a fotó rólam egy kicsit kövérebbnek látszom... [link]

Üdv, Yetti a havasokból. ;)



2013. dec. 28. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Én hiszek neked. Vannak itt idegenek is, akkor jeti miért ne lenne?


Üdv, egy terminátor!

2013. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Én is hiszek neked!Egy jeti itt nem nagy dolog a trollokhoz képest. XD
2013. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Végre valaki hisz bennem. :-D
2013. dec. 28. 13:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is hiszek benned! És ne is figyelj a szkeptikusokra, mert azok még a reptoidokban, meg a lumbulábiakban sem hisznek. :D
2013. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 KefirHun ***** válasza:

Én is hiszek benne. :D

Itt van egy dokumentum film is ami alá támasztja ;)

http://www.youtube.com/watch?v=JJXhH0A2Xpg

...Én is lehetek Jeti?

-Már most is az vagy,a fiam vagy Dzsébi a kis Jeti-petim. Fűrodjünk egyet az eperfolyóban!

-Jó!!!!

-Gyere!!!

Kedven részem :D

2013. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D Ennyien hisznek bennem? nem gondoltam volna, ha ezt elmesélem a Mikulásnak egyébként nagyon régóta haverom nem fogja elhinni lehetséges, hogy féltékeny lesz. De majd megbékél a gondolattal, hogy ő csupán a második a sorban...
2013. dec. 29. 12:56
 7/8 KefirHun ***** válasza:

A mikulás is egy Jeti... :D

Nézd meg jobban az nem szakáll hanem hosszú szőr, és csak azért van rajta a piros ruha hogy ne féljenek tőle a gyerekek, ami teljesen érthető szerintem :).Figyeljetek december 6. a Jetik közöttünk járnak... :D

2013. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kutya222 ***** válasza:
lelepleztek neh tudtam hogy akkoriban egy fotost látttam ne oh ne istenem oh nee .-.
2014. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!