Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Találtam a borospincében egy...

Találtam a borospincében egy aktatáskát tele 20 ezresekkel, mire költsem a pénzt?

Figyelt kérdés
kb 25 millió forint 12 köteg pénz plusz az apró
2013. dec. 31. 18:53
 1/9 anonim válasza:
:DDDD józanodj ki :D
2013. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
amúgy kamu! képet vagy nem hisszük el
2013. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél belőle pezsgőt meg tüzijátékot
2013. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Oké. Tegyük fel, hogy tényleg találtál.

Minek akarod elkölteni? Gondolod, te hagytad ott részegen,s nem valami csúnya nagy maffiózó? Miből gondolod, hogy mondjuk valaki épp nem arra vár, hogy a jelölt bankjegyek felbukkanjanak valahol a forgaolomban?

2013. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kérem, az az enyém

tegnap 25 órakor vesztettem el

2013. dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az előző nem mond igazat, tudjuk, hogy tegnap nem járt arra!
2013. dec. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Felét küldd át nekem, és mehetünk Hawaira nyaralni :D
2013. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Figyelj. A pénzt csak akkor költheted el ha pontosan követed az instrukciókat: menj el a szomszédnénihez és kérd el a kamra kulcsát. Ő odaadja te pedig japánul megköszönöd. Hazamész, a kamra kulcsával megkopogtatod háromszor a hűtőtök legtetejét. Kinyílik egy titkos fiók, amiből leveszed a vécépapírt ami benne van. Letépsz egy papírt, de ha elszakad, miközben téped a ház felrobban. A letépett papírt belenyomod a hajadba és dörzsölgeted a hajszálaidat, miközben jódlizol. Ha befejezted menj a tükörhöz. Told el a tükröt és lépj be a mögötte lévő titkos átjáróhoz. Pukizz egyet és megjelenik a Nyuszi az Alice csodaországban - ból. Ő levisz egy kamrába ahol találkozol a Fűrésszel. Ha lemosod az arcát és ráköpsz anyukád odaadja a pénzed. Ha ezt megcsináltad elköltheted.
2014. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

véletlen nem abba találtad ahol ilyen barnák a falak ?:o

mert ott voltam még karácsonykor.

írj üzenetet léci,nem tudtam hol hagytam el !!

2014. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!