Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hány hónapos koruktól lehet...

Hány hónapos koruktól lehet elválasztani a csupakabra kölyköket az anyjuktól?

Figyelt kérdés

Meddig fognak még szopni?

Ha felnőnek nem fognak bántani?



2014. jan. 4. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
ha te is gondozod őket nemcsak az anyuk akkor talán nem bántanak de az is lehet hogyha felnőnek viccből leharapják a lábat és lehetséges hogy addig szopnak mint a kutyák
2014. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dragonkalo ***** válasza:
4 hónapos koruktól lehet,de vigyázz,han em vagy sokat a közelükben neveléskor,akkor felnőnek,és megeszik a sejhajod.
2014. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismered azt a mondást, hogy Ne mard a májam? No az egy csupa kabra tenyésztőtől származik.
2014. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én rögtön a születésükkor el szoktam választani mert különben kiszívnák az anyjuk vérét. Engem nem szoktak bántani felnőtt korukra sem, de a falu ahol tartom mára már egyetlen háziállat sincs. Így aztán rászoktak a környék vadjaira és vadászaira.
2015. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!