Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A kecsketojás hányadik héten...

A kecsketojás hányadik héten csírázik ki?

Figyelt kérdés
o.o" ^^

2014. jan. 4. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
nemvolt vicces, még el sem mosolyodtam...
2014. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Várnod kell jövő télig, ugyanis csak minden páros számú évben télen.
2014. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: köszi ezt nem is tudtam ^^
2014. jan. 4. 20:32
 4/8 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: jó neked ;)
2014. jan. 4. 20:32
 5/8 A kérdező kommentje:
bocsi ketteske de 2014 van :D
2014. jan. 4. 20:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Valóban, de ez még a 2013-as télnek számít ^^ (azt hiszem)
2014. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

,,A kecsketojás csak megfelelő körülmények között fedeztetve (Egy fővárosban, éjjeli 11:34-kor, két teljesen egyforma kecskével) csírázhat ki. Ilyrnkor egy tojásból két egészséges, de különböző színű csíra indul fejlődésnek. két hét múlva már a "gida" elnevezést használjuk és megkezdődik a kifejlett kecske fejlődése..." Részlet a MKKI tudományos lexikonából.


Remélem segítettem: Kecsk Elek, A Magyar Kecske Kutató Intézmény elnöke

2014. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A kecsketojás kicsíráztatásához vissza kell menned az időben az dínoszauroszok korába mivel csak ott van a csírázáshoz megfelelő levegő és meg kell keresned krokodil urat mivel ő a kecsketojás atyja. Amint megtaláltad kérd meg, hogy énekelje a tojásnak a high way to hell-t és ha megvagy vele temesd bele a szakàlladba és hallgattas vele dubstepet addig amíg vissza nem értek a jelenbe így felkészítve őt a jelenre. Good luck! :-)
2014. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!