Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az személyautók ajtaja miért...

Az személyautók ajtaja miért nem befelé nyílik? Vagy ha már kifelé nyílik, miért nem írják rá: >>VIGYÁZAT, AZ AJTÓ KIFELÉ NYÍLIK! <<?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémen ezért van forgóajtó, azt is eddig csak Chuck Norris tudta becsapni maga mögött! :D
2014. jan. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Patay Zoltán válasza:
Már a régi autótervezők is tudták, hogy a befele nyíló ajtók esetében először az üléseket kell a nyítás ívéről eltávolítani. Ez azonban zárt ajtóknál lehetetlen. Ezért ezt a paradoxont a mai napig sem tudták megoldani. Aki ennyire pihent elme mint te , annak valószínűleg ez sikerülhet, ezért Nobel díjra is jelölhetnek.
2014. jan. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én autómon ezt a súlyos krízishelyzetet úgy oldottuk meg, hogy behegesztettük mindegyik ajtót, így nem nyílnak semerre sem, ezáltal egyik irányban sem okoznak sem veszélyhelyzetet, sem egyéb problémát.


Mondjuk így nem tudok beszállni az autóba, tehát tök felesleges is, ami problémát okoz, de hát valamit valamiért.

2014. jan. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látod én okosabb voltam, mert én belülről hegesztettem be. Így most tudok autókázni, Mc'Drive-nál eszek, kólás pohárba pipilok, a sz*rt meg kidobálom az ablakon. Ja és napelemes autóm van, szóval nem kell tankolni.
2014. jan. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!