Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Arany János Fülemüle verséből...

Arany János Fülemüle verséből riport kell írni vicces formában valaki valami ötlettel tudna szolgálni?

Figyelt kérdés

#vicces #riport #forma #Arany: Fülemüle
2014. jan. 26. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:

élöben közvetítünk a józsi u. 26-és 27 házszám alól ahol pista bácsi és feri bácsi összevesztek egy fülemüle énekén

hogy ki é is az éneke. most pedig következik pista bácsival készült riport:

-pista bácsi ön mért gondolja azt hogy öné a fülemülének az ének?

-hát úgy hogy az a diófa amin énököl a madárka az az én körtömbön van és nöm az övébön!

most következik feri bácsi riporttja:

-feri bácsi ön mért gondolja azt hogy öné a fülemüle éneke?

-hát azé ködvös kisasszony mert az az ág amin énököl a madár az az én körtömbön van és nöm az övébön!

nos mint láthatják mindkét embernek jó érvei vannak de mindezt a bíró fogja eldönteni. ő nem kivánt nyilatkozni csak mindössze annyit mondott hogy annak ad igazat amelyik többet fizet neki.

Piros Mariskát halloták, élőben, Gyöngyösről



ui: amúgy má nem emlékszem a két faszi nevére csak most ezt találtam ki hozzá. sok sikert! ;)

2014. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!