Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen vicces iskolai történet...

Milyen vicces iskolai történeteitek vannak?

Figyelt kérdés

Elmesélnétek párat? Én is mondok egyet:

Ebédnél a magyar tanár felkiált: -Gyerekek!! Ki tette a zsíros kenyeret a radiátorra?? :D ki köptem a levest...



2014. febr. 24. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Diák: -Tanárnő, de jól néz ki ma!

Tanárnő: -Nem kell bókolni

Retardált diák: -Úgy van, nyaljad is ki!!

Tanárnő: <nem értette> -Tényleg nem kell.


:DDD

2014. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, ez utóbbi retardált gyerek sok egyéb értelmeset is csinált, ha akarod közszemlére tehetem :D
2014. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Tanár: Na most azonnal kiváglak innen!

Diák: Adjak hozzá ollót?


---


Vagy amikor elkezdett pislákolni a lámpa, és egy diák beüvöltötte: JÖNNEK A DEMENTOROK MINDENKI FUSSON AMERRE TUD!


---


A tanár felrajzolt téglalapokat a táblára (olyan oszlopszerűket, növekvő sorrendbe, mint az MP3 lejátszóknál a hangerő beállításánál), és beszínezte őket, majd azt mondta: ekkora most az osztály hangereje. Fogta magát, és kisatírozott belőle párat, és azt mondta: most pedig alacsonyabbra állítottam a hangerőt. Mindenki elkezdett nevetni, a tanár meg csak mérgelődött.

2014. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a virag talkajaval frizniztunk a teremben :D
2014. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a virag talkajaval frizniztunk a teremben :D a szinti boy szenejet jatszotuk az aulaban es a zongora az igazgatoig elhallatszot es az diri kergetet minket (no) :D
2014. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#1-2 vagyok:


Említett retardált gyerek indítja mindig be az interaktív táblát az egyik tanárnak, és ahogy ott ül a táblához kapcsolt laptop mellett, ott van a sajátja is és épp bootol.

Ebben a pillanatban jön a tanár, kérdezi hogy bekapcsolta-e már a táblát. És hirtelen előjön a csávó háttérképe, egy pucér csaj :DDD A tanár reakciója: -xy, te mit nézel,

-semmit, (közben gyorsan próbálja változtatni, kijön még 3-4 ilyen kép, closeup p*ncik,) az osztály szarrá röhögte magát :DDD

2014. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nagyon jók, még jöhetnek!

Addig én is írok:

Az énektanár énekel, rázkódik a nagy hájas tokája, erre röhögést visszafojtva vörösödik a fejem, már alig bírom, halk nevetésbe kezdek, ami egyre hangosabb, erre ezt mondja: -Fiam, te bolond vagy? (Mégjobban rázkódott a tokája) aztán kitört a röhögés

2014. febr. 25. 17:14
 8/15 A kérdező kommentje:

Itt van még egy:

Matekórán a matektanár felrúgta a kukát :D

Aztán egy 10 perc múlva meg belelépett :D persze, rászorult a lábára :D

2014. febr. 25. 17:16
 9/15 anonim válasza:
100%
Valentin napon küldtünk a negyven éves szingli ofőnknek egy szerelmes levelet, az egyik diák nevében. fuuu az ofő kiakadt, lerohanta a szerencsétlen srácot, akinek rákvörös lett a feje :D:D
2014. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
El tudom képzelni :D
2014. febr. 25. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!