Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kedves olvasók! A nememmel...

Kedves olvasók! A nememmel kapcsolatban szeretnék kérdést feltenni. Szóval. Szerintetek fiú vagy lány vagyok? Nem tudom eldönteni :/

Figyelt kérdés
Vagy esetleg hibrid lennék?? Kerlek siessetek, mert egy jó pasi írt nekem hogy meg akar ismerni; és kérdezte hogy milyen nemű vagyok... de nem tudom :( pedig az életem függhet tőle, mert a pasinak kék traktorja van... imádom a kék traktorokat... SOS :(

2014. márc. 3. 20:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

He?

Hát nézd kedvesem.. amikor benyúlsz a gatyádba, mit érzel? Érzel egy péniszt, vagy golyókat?

ha meg nem. és 2 lyuk is van a lábad között, akkor bezony nő vagyol :)

2014. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Penész? Én szoktam fürdeni :/ mondjuk csak havi egyszer, de attól még nem vagyok penészes... Ugye? :// Jaj, most már emmiatt is aggódhatok :( meg amúgy is... a kantáros gatyába nem tudok belenyulni... :(
2014. márc. 3. 20:37
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát ebben az esetben, azt javaslom őkelmének, hogy kezdje ott lent simogatni magát. és ha érez valamit, ami keményedik, akkor bizony kend férfi! Ha meg nem, akkor nő! :D
2014. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy lány vagy.
2014. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A pottyantósba tegyél élesztőt!!
2014. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Persze, hogy elvigyen a rézf***ú bagoly, igaz?? A Pista bácsi is azt csinálta, és el is vitte az a mocsok bagoj... vagy bagoly... vagy bagó... ajj, mittudomén :(
2014. márc. 3. 20:49
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem mondhatom hogy lyány vagyok... mi van, ha a fijúkat szereti? Akkor elbuktam a traktort :(
2014. márc. 3. 20:50
 8/21 A kérdező kommentje:
Aa, csókolom bélabá! Hát magánál is bekötöttèk az internetet??? Hogy teccik lenni?
2014. márc. 3. 20:51
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm kedves Lakatos Dzsézönsztetem,jól vagyok.
2014. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Meg hát, john dear?
2014. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!