Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Más is érez így?

Más is érez így?

Figyelt kérdés
Mikor bemegyek egy Nemzeti Dohányboltba azaz ,,átlépem" a tejüveget, olyan érzésem támad, mintha a Csillagkapun mennék át és egy más világba csöppentem vna nagy hirtelen. Korábban olvastam itt egy kérdésben, hogy amióta megnyíltak van aki ott lakik, el sem hagyta. Minden egyes alkalommal mikor bemegyek, félek, hogy Goa'uld gazdatest lesz belőlem vagy megtámad egy replikátor :(

2014. ápr. 2. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Dalekokat elfelejtetted említeni.
2014. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem egyfajta hátborzongató síri nyugalom szokott megszállni. Mindig van köztünk a trafikossal egy láthatatlan képzeletbeli összekacsintás, hogy most akár nyugodtan kibelezhetné, vagy akár lefejezhetné akármelyikünk a másikat, megmosakodhatna a vértől, aztán nyugodtan kisétálhatna az üzletből, senkit nem érdekelne az egész, sőt vagy fél óráig észre se venné senki. Én törvénytisztelő polgár vagyok, de olyan erős bennem ez az érzés, hogy tulajdonképpen kész csoda, hogy még nem raboltam ki egyetlen trafikot sem. Bár ha a statisztikákat nézzük, előbb-utóbb törvényszerűen be kell következnie, már csak matematikai alapon is.
2014. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!