Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Csintalan Sándor lesz Vin...

Csintalan Sándor lesz Vin Diesel helyett a Halálos Iram 7-ben? És Győzike szexszimbólum lett Magyarországon?

Figyelt kérdés

Csintalan kiköpött Vin Diesel, Győzike meg a lányok szerint irtó szexi, főleg amikor beszél.


Lányok bejön nektek Győzike, és Csintalan izmaitól elájultok? Fiúk is írhatnak, mert a ssrácok biztosan akarnak hasonlítani e két személyre.



2014. máj. 6. 20:50
 1/6 anonim válasza:
57%
Győzike nem LETT szexszimbólum,ő mindig is az volt.
2014. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
fárasztó vagy
2014. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy kérdés miatt fárasztó.....Ma vagy 5 ilyen kérdés volt, gondoltam írok egyet-kettőt.


Nézd, ez lehet fárasztó is, de van akit megnevettet, oké lehet nem pont ez, de ahogy olvastam, volt aki elmosolyodott ilyesmi kérdéseken.


Amúgy bocs.

2014. máj. 6. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez így szar, hogy lelőtted a saját poénodat, ha kamukérdést írsz, csináld rendesen, kell alapsztori, olyanelemek amelyek oltári viccesek, de mértékkel, különben nem lesz hihető, és a legfontosabb: tarts ki végig, ne mondd el, hogy kamu. És ne túlozz. Sok sikert!
2014. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kÖSZÖNÖM, ÉS BOCSÁNAT. Ezt csak azért sütöttem el, mert azt írták fárasztó volt, sajnálom, igyekszem. :)
2014. máj. 6. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Óhh győzi olyan olyan.....pff mit is beszélek ronda mint a bűn !
2014. máj. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!