Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Minecraftos gondjaim vannak....

Minecraftos gondjaim vannak. Mi lehet a oka?

Figyelt kérdés

Jött egy bárány kezében egy gyémánt baltával,lábon ütött egy bőr ásóval és,mikkor meg akkartam ölni egy földblockal átváltozott bárány hússá és,elrepült.Egy repülö gyapjúval probáltam utolérni de,sajnos egy üvegböl készült kard levágta a skinem haját emiatt felrobant a összes malac a mapon(ekkor kicsit lagoltam) és,rámesett a bárányhús.Ekkor átváltoztam egy báránnyá és tnt csirkét csináltam amivel felrobantottam a mapot...


Elözmények: megettem nyersen egy érdekes kinézetü minecraft gombát majd,elkezdtem színesen látni mindent és elkezdödtek a fent leírtak... :(



2014. máj. 27. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne egyél mosatlan nápolyit
2014. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Amit a elözö írt az igaz csak az a baj vele hogy hamis...

Mellesleg tudom hogy romában találtad ki de,legközelebb ne egyiptomba találd ki ezt a,amerikában kitalált ötletet...

Viszont a ötlet tökéletes megy a zöld kéz... meg láb...

2014. máj. 28. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!