Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Idén lettem elsős a Roxfortban...

Idén lettem elsős a Roxfortban, de mardekáros lettem, holott a Griffendélre pályáztam! Ti is voltatok hasonló helyzetben? Hogy tettétek túl magatokat ezen a megrázkódtatáson?

Figyelt kérdés

Annyira sérült gyermeteg lelkem :( Mindjárt megyek és töklébe fojtom magam :(

Egyébként ne mondjátok meg Dumbledore-nak, most itt írok az asztal alatt a Nagyteremben a telefonomról. Képzeljétek, egy tök jó bűbájjal megoldottam, hogy a Roxfort területén is lehessen elektronikus cuccokat használni.



2014. máj. 27. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Van egy rossz hírem: Dumbledore meghalt.
2014. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Készíts magadnak Százfűlé-főzetet, és osonj be a Griffendélhez. Hidd el,beválik. Én a Hugrabugba járok már három éve ( a Teszlek-süveg eredetileg a Hollóhátba osztott be, de ott nem tetszett.)
2014. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
lassan vége a tanévnek, szeptember óta nem sikerült megemészteni, hogy mardekáros lettél? kellemetlen...
2014. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont a ilyen "jo kis bubajjal megoldottam" oncelu szabalyszegesi hajlamod miatt oszott be a Mardekarba.

Hidd el, a sapka nem teved.

2014. máj. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Velem is minden évben ez van. Aztán egy időre leállok a cuccal.
2014. máj. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Azért kerültél a Mardekárba, mert eltökélt vagy és erős jellem. Ezt ne szégyeld! :)

Egy negyedéves hollóhátas :)


Ui.: azt a bűbájt mindenki ismeri. Csak szólok :)

2014. máj. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
77%
Hát ja Dumbledore halott már jó sok ideje, de ha, most be vagy szívva, mint én akkor láthatod őt :) Ui.: Integess ott ülök veled szemben a griffendél asztalánál. :P
2014. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Miért nem próbáltad befolyásolni a Teszlek süveget?? Ha Harrynek sikerült, másnak is ....
2014. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Én is mardekáros vagyok. Jó tudni, hogy van közöttünk egy áruló griffendél-lelkű... -.- :DD
2014. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 hunbula ***** válasza:
94%

Ne telefonozzál. Tíz pont a Mardekártól.


Egy prefektus

2014. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!