Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek? Épp a Gamma...

Mit tegyek? Épp a Gamma kvadránsból utazok hazafele, de nem engednek tovább és csak ezt ismételgetik.

Figyelt kérdés
Mi vagyunk a Borg. Kapcsolják ki a pajzsukat és állítsák le a hajtóművet. Biológiai és technológiai sajátosságaikat a miénkhez adjuk. Kultúrájukat a sajátunk szolgálatába állítjuk. Minden ellenállás hasztalan. Asszimiláljuk magukat.
2014. jún. 22. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd le azt a virtuális valóságos cuccot a fejedről a kezeddel.
2014. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grim13 ***** válasza:
nekem úgy tűnt a csillagflottánál töltött évek után hogy az ellenállás nem hasztalan, nem tudom milyen hajóval utazol de ha van parancsnoki segédhologramod és mobilsugárzód csalinak kirakhatod egy kompba ha más nem segít oldalról támadni (nem vagyok amúgy trek kocka van normális életem csak jól esett válaszolni xD)
2014. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Közölném velük, hogy csak jöjjenek, a hajó tele van magyar gyártmányú műszerekkel, bizonyára örülnének, ha egy Riska márkájú térkomposztáló berendezés működne a hajójukon. Két percen belül eltűnnének a radarról.
2014. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Mondd meg nekik hogy 10 évet vártál a nyamvadt trabantodra, és nem fogod átadni csak mer' ők einstandolni akarnak!
2014. jún. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!