Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Aki most jelenleg itt van az...

Aki most jelenleg itt van az oldalon, az miért nem csinál valami értelmes dolgot, ahelyett, hogy itt válaszolgat meg kérdéseket ír?

Figyelt kérdés
És én miért nem?
2010. jan. 7. 14:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én azért nem csinálok értelmes dolgot, mert: 1.éjjel van,és itthon vagyok, 2. mert meg volt beszélve,hogy a párom felhív 10után,mert akkor van t-perce, és nem hívott,viszont én hívtam 14(!)-szer, nem vette fel,smsemre sem reagált,és nem tudom mi van vele :S tett célzást arra,hogy lesz valami buli,de mindig megbeszéljük ha valamelyikünk elmegy,mert nem szokott gondot okozni..de akkor most miért nem szólt? És miért nem tartja be amit megígért. Ezért nem tudok értelmes dolgot csinálni, csalódtam benne, nagyon :(
2010. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!