Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Molylepkének milyen kaját adjak?

Molylepkének milyen kaját adjak?

Figyelt kérdés
Tegnap menhelyen jártam, befogadtam egy törött-szárnyú molylepkét. Nagyon cuki de kíváncsi vagyok milyen kaját kell neki adni. (Ha azt mondanátok ruhát, nem , mert az a jutalomfalat.) Akváriumban tartom tetővel. A válaszokat köszi.

2014. júl. 26. 20:54
1 2
 1/12 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Pacalt. De csak akkor, ha ugat, mert olyankor éhes. Tejet viszont semmiképp se adj neki, mert még a végén összeføssa neked a lakást!
2014. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Már nagyon ugat, de szerencsére van itthon egy kicsi. Adtam neki már nem ugat, most játszani akar már hozta a labdáját.
2014. júl. 26. 21:03
 3/12 A kérdező kommentje:
Kérlek még küldjetek válaszokat nehogy megunja, hogy mindig ezt az egyet kapja. Köszi
2014. júl. 26. 21:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Sztem is adj pacalt, hadd szokja
2014. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább pacalt adj neki, hogy tényleg változatos legyen az étrendje.
2014. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát jó, ha mindenki a pacalt ajánlja. Szereti azt is két-pofára zabálja. Köszi a válaszokat. Valószínű még rakok ki kérdéseket "molylepke-tartás" dologban.
2014. júl. 27. 07:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Múlt héten láttam egy könyvet az Alexandrában, a Főzzünk a molyepkénknek c. szakácskönyvet Szanditól. (természetesen megvettem, egy egész kolóniát tartok a hálómban). Kedvenc receptem amit imádnak a drágák: 10kg pacalt, rá egy kis olivaolaj, sütőbe 20 perc, és kész. Ez 120 molylepkének elég, falják mint az állat (nevelhetetlenek, nem bírnak késsel villával enni). Ha kísérletezős kedvedben vagy, nyugodtan bolondítsd meg bár pamut, ruhaszállal.
2014. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt a könyvet én is meg fogom venni. Amúgy az én kis "bogaram" is nagyon szereti a pacalt. Úgy falja, hogy az csak na!
2014. júl. 29. 16:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Aztán el ne hízzon. Majd nem tud felszállni.
2014. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7. vagyok El ne felejts ez esetben molylepke-edzőtermet nyitni...
2014. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!