Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Molylepke nevek?

Molylepke nevek?

Figyelt kérdés
Már kérdeztem molylepke ügyben. Nemrég befogadtam menhelyről egy molylepkét. Nagyon magányos volt vettem neki 1 társat tenyésztőtől. Biztos jó tenyésztő, mert 23.000 forintért adta. Csak neki még nincs neve. Az előzőt Molli-nak hívják. A most vett is kislány, ezért légyszi kislány neveket írjatok. Köszi.

2014. aug. 4. 16:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Légyszi gyorsan... Kiállításra vinném 17:30 le kell adnom a jelentkezési lapot... Amiben benne kell, hogy legyen a neve is. Valahogy így néz ki az a jelentkezési lap:


Név:.......

Született:............

Hivatalos gazdája neve:.........

Társa, legjobb barátja neve:.........

Aláírás (Hivatalos gazdi):...............

Beküldési határidő: 2014.80.04 17:30

Köszönjük a részvételt.

2014. aug. 4. 16:46
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is vettem molylepkét. Az enyém fiú. Nem akarod pároztatni őket? Szeretnék kis molylepkéket, mielőtt ivartalanítom. Már nagyon ideje lenne, mert rámàszik a pillangóimra.
2014. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A Mona név hogy tetszik??
2014. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A Mona az jó, és igen szeretnék kis molylepkéket... de még nem ivarérett a molyom csak 5 napos... még várni kéne 5 napot.
2014. aug. 4. 16:59
 5/16 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy nem fog menni, már nagyon sürgős az ivartalanítás. Már a legyeket is molesztálja, és levan beszélva az időpont is az állatorvossal.
2014. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Olyan selymesen csillogó a szárnya, úgyhogy lehetne Csilli, Selymi, vagy a latin nevéből (Tineola bisselliella) Elli vagy Ella.


[link]

2014. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi azért még elfogadok válaszokat! Az utolsóelőttinek mondom,hogy bocsi de nekem korábban nem jó csak 5 nap múlva. Köszi az eddigi válaszokat!
2014. aug. 4. 17:14
 8/16 anonim ***** válasza:
Molyalisa
2014. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem molylepke nevekből hirtelen ezek ugrottak be:Eugénia,Mina,Emília,Fatima,Ágota,Ezékiel bár igaz, az utolsó fiú név.
2014. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kemény a kicsike és fiú, akkor lehetne Grippen.
2014. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!