Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek szakrális erőmmel...

Szerintetek szakrális erőmmel hatottam Dancsó Péterre, vagy csak egyszerűen egy kib*szott superhero vagyok?

Figyelt kérdés
Nemrég arra gondoltam, megírom üzibe vagy kommentbe az Istencsászárnak hogy keressen rá a nevére a gyakorikérdéseken, mert meg fog lepődni... de túl lusta voltam letölteni ehhez egy appotot a Play-ről. Rá 2 napra csinált egy gy.k.-s videót. Szóval monumentális gondolataim valószínűleg elérték őt és így rájöttem hogy én egy superhero vagyok akinek az az életfeledata hogy telepatikus úton ébresszen ötleteket a nagy fulmkritikus fejében!!!

2014. aug. 12. 00:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Superhero vagy, de csak ha megengedte.
2014. aug. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy superhero vagy, aki a gondolataival irányítja az embereket...úgyhogy most nekem is varázsolj valami jót :D

Egyébként GoodLike is pont mostanában csinált GyK-s videót, szóval ez most kezd elterjedni a videósok körében, úgy látszik...:D

2014. aug. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
xDD.
2014. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
te feltünésimániában szenvedsz
2014. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
"feltűnésimániát" feltűnési viszketegségnek szokás mondani (meg írni is jobb helyeken...) egyébként is nem tanított meg anyukád arra, hogy ne szórakozz egy superheroval? Ezek a halandók...
2014. aug. 12. 21:40
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
nagyokos! direkt írtam mániát, a videómánia kapcsán, de neked sajnos a humor látom nem az erősséged, részvétem, de nem állt szándékomban megsérteni, nem értem a 0 százalékot,roppant gyerekes vagy, még a humor kategória kereteihez képest is.
2014. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon humoros volt
2014. aug. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mondd a mancsnak. Az arc terád nem figyel :) ha a rossz poénoknál tartunk a feltűnési mánia tényleg akkora poén hogy leszédültem a székről miközben olvastam... Kár hogy rajtad kívül senkinek nem esik le... Akkor meg miért dobálod??? Menj vissza herkentyű burgert majszolni csak vigyázz nehogy a MÁNIÁDDÁ váljon... Vagy töprengj el a mánia szó egyetemes jelentésén, estleg imádd istenedként és péntekenként áldozz neki szüzeket...
2014. aug. 13. 11:57
 9/13 anonim ***** válasza:
szombaton foglak téged feláldozni a mátra legközepesebb csúcsán
2014. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
amúgy meg az én kérdésemnek legalább sikerűlt bekerűlni a videójába, neked soha nem fog! http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..
2014. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!