Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mennyire éreztétek Tibi atyát...

Mennyire éreztétek Tibi atyát magatokban ministránsfiúként?

Figyelt kérdés
Sajnos már kunőttem a ministránskodásból, de a mai napig szoktam vele rózsafüzérezni a gyóntatószékben... :D

2014. aug. 12. 22:15
 1/5 A kérdező kommentje:
18F
2014. aug. 12. 22:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, engem nem molesztált, Téged igen? :D
2014. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem elkapott a "cukrosbácsi" a sekrestyében :DDD
2014. aug. 12. 22:25
 4/5 Vree ***** válasza:
100%

Tibi atyát sajnos nem ismerem, de hasonló testközeli kapcsolatot ápoltam anno a mi papunkkal, Leag atyával. A szemináriumon azt tanították, hogy saját magunkban kell megtalálnunk Jézust; én a ministránséveim alatt sok más mindent is találtam magamban, ami más férfiakhoz tartozott. Mindebben Leag atya segített, akit meleg szívű hom okos embernek ismertem meg, pedo sokan szidták.

Amikor belülről valami majd' szétfeszített, Tibi atya mindig mögöttem állt. Ha a nemesebb részeim görbe útra tértek, ő volt az aki ujjával megmutatta az egyenes utat.

2014. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uccsó nagyot szakadtam xDDD :DDDD most esett le: Leag.atyával :D
2014. aug. 13. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!