Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kitaláltam egy saját földönkív...

Kitaláltam egy saját földönkívüli lényt, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ha vannak ötleteitek akkor segítsetek tökéletesíteni


"írok a Strox nevű idegen fajról amit jómagam fedeztem fel a nyáron... Igen veszélyes faj. Mivel az emberiség nagy részét elpusztítják, akiken meg Gammatroniku Strox agymosást végeztek, azokal meg kereszteződnek s hibrideket hoznak világra... Sokat tudnék mesélni a Strox nevezetű űrlényekről, mivel 2 hónapot a bolygójukon töltöttem (szövetségesük vagyok). A Stroxok egy furán kinéző kétlábon vagy négylábon járó hosszú hátsó farokkal rendelkező ( érdekesség hogy a hímek elől is meg hátúl is viselik a farkukat, a nőstények hátúl, a nőstények és hímek farka különbözik, ) emlős,hűllő,rovar,kétéltűszerű lények. A társadalmukat egy Vezető és egy Vezetőnő irányítja, valamint vannak harcosok, és civilek(gyermekek, nőstények). A hímek kerregő, moralyos hangot hallatnak,mikor párzanak kattogni és lihegni,és üvölteni kezdenek(amivel a magas dominanciájukat hírdetik, a hímek megküzdenek egymással a kiválasztott nyőstény kegyeiért.( párzás előtti harc: két vagy több hím egyed+ harci fegyverek= A legerősebb hím nyeri el a bájos Strox nőstény kegyeit. ) A nőstényeknek nem csak ének hangjuk gyönyörű, hanem még a teljes valójuk is. (Érdekesség! A nőstények sokkal agresszívebbek hím társaiknál., Vannak olyan nőstények akik harcosok, hűllő,kétéltű,emlős létükre eleven szülők, mivel félig emlősök, viszont bábozódással válnak felnőtté,utána már nem bábozódnak(érdekesség! A Stroxok nem öregszenek,tehát határozatlan ideig képesek élni,egészségesen) A Stroxok húsevők, de ha rosszidők köszöntenek rájuk, akkor mindenevővé válnak határozott ideig. Űrhaditechnikájuk kiemelkedően fejlett, fegyvereik halálosak, űrhajóikkal képesek térugrásra, van benne álcázó berendezés, lézerek, meg minden hajóban van egy-egy atombomba és önmegsemmisítő..."

Mi a véleményetek, mit írhatnék még róluk?

Nem mertem az egyéb kérdésekbe rakni, mert lehet hogy úgy is ide a humorba kerűlne...



2014. aug. 15. 18:02
 1/4 Zsebvirág ***** válasza:
A Skull-lancsok veszélyesebbek
2014. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Foglald légyszi 2 mondatban! :)
2014. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát pl. mi a bolygójuk neve? Van-e valamiféle vallásuk? A két vezetőjüket milyen módon választják? Milyen törvények szerint élnek? Mi jellemzi a hadviselésüket? Oké, hogy van hadiflottájuk, de ha ilyen harciasak egymás közt, akkor hogy képesek szervezetten fellépni? Mik az anatómiai erősségeik/gyengeségeik, egy légpuskával már lenne esélyem, ha szembejön egy az utcán? És egyáltalán, mi motiválja őket arra, hogy kipusztítsanak/hibridizáljanak minket?
2014. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utolsó! Ezeket még kitalálom
2014. aug. 24. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!