Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Dancsó Péter miért ilyen hülye?

Dancsó Péter miért ilyen hülye?

Figyelt kérdés
Kit érdekel ,hogy megenged e valamit vagy nem. Ő nem mondja meg.(nehogy azt higgyétek,hogy komolyan veszem,de miért pont neki kell megengedni?) lehet hogy van néhány jó videója de annak a 99,5% nem vicces. Nem értem hogy egyes emberek (dancsóra célzok) miért nem tudjak felfogni hogy nem viccesek. Én most ezzel nem fikázni akarom csak kíváncsi vagyok miért csinál ilyen értelmetlen videókat. légyszi normálisan válaszoljatok

2014. szept. 7. 20:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
70%
Nézd, ez nem így van. Szó sincs irigységről. Persze ezzel a legkönnyebb megvédeni valakit, hogy ő az isten, és akinek nem tetszik az irigy. Ha ez a produkció tized annyira komoly dolog lenne, mint amilyennek a nézői (vagy akár ő/ők) hiszik, úgy kezdődött volna, hogy keres/keresnek valakit, aki tud normálisan hangsúlyozni, kellemesebb a hangja.
2014. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
72%
Mert a hiperasszimetrikus-fluxusdekondenzátor elferdítette a tér-idő kalapács. Ezért a kagyló kibújt a lakat lyukából, így el kellett létra a kacsa, és még négy barnld talicska lógott a keréken fejjel lefelé. Egyszóval KECSKE.
2014. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Ha van is vicces videója akkor annak 99,5%a nagy sz@r
2014. szept. 13. 12:50
 14/31 anonim ***** válasza:
28%

Most azért, hogy neked nem jön be az nem jelenti azt hogy 99,5%-a szar. Komolyan a Dancsó Péter megengedtén vagy fennakadva? :DD Az csak egy bugyuta poén volt. Tudsz egyáltalán nevetni valamin? Mondj egy dolgot, amin igazán tudsz nevetni!



UI.: Van rád egy angol kifejezés: " You must be fun at parties"

2014. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
79%
Igen, tudok nevetni rengeteg dolgon. Csak az a fajta erőltetett plebshumor, amire sajnos ma már elég sok ember vevő, az nekem nem tetszik. Hallgassad, nézzed, szíved joga. Megértem (és ugyanakkor elkeserítőnek találom), hogy neked ezek a ripacskodások szórakoztatóak. Csak ne várd el, hogy más is hasra essen tőle. Ugyanis rengeteg ember belát emögé az értelmesen tálalt nettó ostobaság és hülyeség mögé, és a helyén tudja ezeket a rettentő vicces fantasztikus videókat.
2014. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
82%
Még annyit, hogy ezekben a videókban csak a rosszindulat, a leszólás, a fikázás megy. Valószínűleg ezért tetszik annyi embernek.
2014. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 baszont2002 válasza:
60%

Szerintem a szakszerűen videói nagyon humorosak,

de színésznek sz×r...

Én naggyából az összes videóját láttam és a legjobban a szakszerűen jött be.

A kérdezz-felelek sem lenne rossz csak az a baj, hogy rosszul adja elő azokat a poénokat amik jók lennének.

Ha mondjuk úgy csinálná a kérdezz-felelekeket, hogy komoly arcal mondaná el akkor szerintem elmenne, de így elég kaki. A rasszizmusáról nem is beszélve...

Összességében nem olyan rossz csak azért...na hát ném kéne így túljátszania magát!!!44!!

2014. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Kornél :D válasza:
Ember ha nem tetszik akkor ne nézd -,- amúgy nagy arc
2014. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
43%
Kedves kérdező azt szeretném megtudni hogy iróniáról hallottál már? Mert volt már olyan hogy egy kérdezz felelekes videóban megkérdezték ezt a "fikázás dolgot" és azt válaszolta erre hogy ő ezt nem mindig gondola komolyan és néha mosolyogni és kéne meg ilyesmik. És ha mondjuk megnézel egy videót ami nem vicces (saját tapasztalat) attól még nem biztos hogy a 99.5%-a szar. És amúgy is ha észrevetted volna általában magyar filmeket "fikáz" amik tényleg nem olyanok. Mondjuk ha van egy ember aki pl ezen nőtt föl akkor megérteném de így.... Szóval nem tudom mi bajod a Petikével de ajánlom egy jó pár szakszerűent és nézz rá a régebbi videóira is én csak ajánlani tudom.
2014. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Iván Gyeprefos válasza:
0%
Dancsó Péter nem hülye,csak egy TÖLTÖTT KÁPOSZTA.
2014. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!