Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Dancsó Péter miért ilyen hülye?

Dancsó Péter miért ilyen hülye?

Figyelt kérdés
Kit érdekel ,hogy megenged e valamit vagy nem. Ő nem mondja meg.(nehogy azt higgyétek,hogy komolyan veszem,de miért pont neki kell megengedni?) lehet hogy van néhány jó videója de annak a 99,5% nem vicces. Nem értem hogy egyes emberek (dancsóra célzok) miért nem tudjak felfogni hogy nem viccesek. Én most ezzel nem fikázni akarom csak kíváncsi vagyok miért csinál ilyen értelmetlen videókat. légyszi normálisan válaszoljatok

2014. szept. 7. 20:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
TÖLTÖTT KÁPOSZTA, aki nagyon szereti a tejet! Igen, és a kakaót is? Azt is!
2014. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
2014. dec. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Azért ilyen hülye hogy legyen mit kérdezned!
2014. dec. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:

Nézd! Senki nem tehet arról, hogy nincs ízlésed... Na jó, csak te tehetsz ellene!!! Próbálod értelmezni az elmés poénjait stb. Ajánlom neked: Pamkutya, James_mc, Screepter


Mechi ☺

2015. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Pontosan ez itt a probléma. Hogy Te ezeket elmés poénnak gondolod. Mint írtam, nyers fikázás, és rosszindulat az egész, semmi több. Csak ő ezt "értelmiségi" köntösbe bújtatja, amivel a sznobokat meg tudja szédíteni. Azokat, akik nézik ezt, mert azt gondolják, hogy majd intelligensnek látszanak, ha ilyeneket néznek.
2015. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, bár én inkább azt mondanám, hogy csak azok néznek ilyen videókat, akiknek nincsen humorérzékük, illetve, akik azt hiszik, hogy ettől menőbbek lesznek. Az utóbbi inkább az alsóbb korosztályokra mondható.
2015. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Egyébként ezek a töltött káposzta+kakaó+tej is az ő valamelyik szédületes elmés poénja?
2015. febr. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
NEM HÜLYE !!!!!!!!!!!
2015. máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Dancsó egy büdös idióta!
2015. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 CsonkaB válasza:

Az én Ízlésem szerinti IGAZSÁG:a régi videói nagyon üttek , nem játszotta magát, tényleg kritikus volt és akkor tényleg okosnak látszott. ez volt a 2010-2013 közötti időszak, utána meg szépen lassan lejjebb csúszott, de a feliratkozói meg egyre csak nőttek , de az én ízlésemnek még megfelelt.2015 nyarától meg már rá sem lehet ismerni.

A komment szekcióban meg háború dúl. A nézőközönsége is más lett.Pedig én is 13 éves vagyok, nem több. Ajánlom a régi videóit, azok neked biztosa be fognak jönni.

2015. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!