Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi az? Négy lába van asztal...

Mi az? Négy lába van asztal de nem szék.

Figyelt kérdés

2014. szept. 7. 20:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem, após nem jár mellé, de szerzek neked az anyós mellé egy áspiskígyót, hogy párban legyenek.

Aztán meg nincs vele semmi baj, villanyozták őt eleget a sokkoló terápián és azt is tudom róla, hogy 24 volt, amikor rávarrta magát az apósra, így hát nem kell félned, bírja ő az áramot.

Az infralámpát nem javaslom, de a mikrósütőt sem és már próbáltam betuszkolni, de nem fér bele.

Talán a ridegmarhatartás is szóba jöhetne.

Utánanéztél a veszett kutya ügyének?

Az ajándékokat csak azért ajánlottam fel, mert nagyon megkedveltelek és szeretnék neked kedveskedni, egy ilyen nagyszerű üzleti partnernek de nem erőszak a disznótor és a hegesztőpálcát valóban túlzásnak találom, de helyette adhatok ácskapcsot ha kívánod. Persze ahhoz el kellene vinned egy hordócskát, ami éjszaka is világít és sugárzik belőle a szeretet. (nehogy félreértsd, ezt nem az anyósra értettem). Illetve nem is tudom, hogy szeretet e az, vagy barátság és béke, de a lényeg az, hogy sugárzik, ez kétségtelen.

Mindezeket csakis az első komoly üzlet reményében ajánlom és még a hasznomról is lemondok a gyümölcsöző kapcsolat reményében, de hiszen ismerhetsz már engem, tudhatod, hogy annyira szerény vagyok, hogy magamat semmibe sem nézem és mindig a barátaim javát keresem.

- Nesztek fiúk, adok pénzt, fogjátok, markoljátok. A tiétek! -

Bizony így szokott ez lenni, sokszor megesik ez.

De hányszor! De hányszor!

A balerinával mi a helyzet?

2014. szept. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 idegbetegjoska válasza:
elado ketszerhasznalt lyukas durex pleasuremax ovszer kissebb nagyobb hibakkal
2015. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#22

Ha állod a foltozás árát, viszem 5K-ért.

2015. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 idegbetegjoska válasza:

ok


de 5 k ert nm adomhee 20 esztendeje meg engem csinalatak vele hee

itt nalunk van egy jo varrono meg is csinaltatom vele aranyfoltot teszek ra ugyhogy 199999 ft +postakoltseg de ha mos rendeled ketotfizetsz 1 et kapsz es nm kell postakoltseg



A termek nem tartalmazza az afat

2015. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Négy keréken guruló egylábú asztal.
2018. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!