Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit szólnál ha kiderülne,...

Mit szólnál ha kiderülne, hogy rajtad kívül mindenki óriás pók, aki maszkot hord?

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
hoznám a kaszámat és harcba szállnék! :DD
2014. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden pénzemet Raid bogárirtóra költeném.
2014. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igazad van ez logikus :D
2014. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mindenkit elküldenék Afrikába szunyogokat enni, hogy ne lehessen maláriát kapni.
2014. szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rájött a titkunkra!!!!
2014. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rájöttem a titkukra!!!
2014. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szántóvető ***** válasza:

én erre már rájöttem!próbáltam feljelentést tenni de a rendőrségen is maszkos pókok voltak.

fehér hátulgombolós felsőben elvittek egy ismeretlen helyre.azóta fogoly vagyok.

nem tudom hol vagyok és azt sem hogy mikor engednek ki de enni adnak és netezni is lehet.most mennem kell,kezdődik a csoportfoglalkozás.képzeld van itt egy nő aki azt hiszi hogy ő Hannah Montana és folyton énekel félmeztelenül.hogy milyen őrült emberek élnek ezen a Földön el se hinnéd..

2014. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Miért, nem az?
2014. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeretem a pókokat, úgyhogy örülnék. Deee ha így van, a lábaikat hogy takarják el? :D
2015. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!