Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » ABCD Férfi vagyok. Lehet e...

ABCD Férfi vagyok. Lehet e normális párkapcsolatom? 30 F

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy AgyonBaszott Csenevész Darázs vagyok (ABCD) és ezt egy magazinban olvastam ahol személyiség teszteket végzett valaki aki áltudományosan ténykén kezel eseteket.


De tessék, leírom a személyiségemet:

- Szeretem a bablevest

- Szeretem a zoknit a lábamnon

- Szeretem a nem bab levest de a leves babot is néha

- Szeretem a kéket de a kéket nem.

- Szeretem a turmix gépeket és a nagypapám pilóta volt.


- Utálom a kutyákat de szeretem a méhészborzot amit utálok egyébként.

- Utálom hogy száz forintnak 50 a fele

- Utálom hogy a normális szónak nincs is jelentése valójában

- Utálom hogy troll vagyok de mégis kevésbé mint te

- Utálom a csillagokat mert félek hogy rámesnek

- Utálom, hogy nem tudok már milyen baromságot kitalálni

- Utálom, hogy aludni se tudok mielőtt megkérdezed.

- Utálom a karfiolt.


Szerintetek lehet normális párkapcsolatom ?



#n-1
2014. nov. 13. 02:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,mert kihagytad,higy szereted a tejet
2014. nov. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
"No Man's Land" (also known as "The Green Fields of France" or "Willie McBride") is a song written in 1976 by Scottish-born folk singer-songwriter Eric Bogle, reflecting on the grave of a young man who died in World War I. Its chorus refers to two famous pieces of military music, "The Last Post" and "The Flowers of the Forest". Its melody, its refrain ("did they beat the drum slowly, did they play the fife lowly"), and elements of its subject matter (a young man cut down in his prime) are similar to those of "Streets of Laredo", a North American cowboy ballad whose origins can be traced back to an 18th-century English ballad called "The Unfortunate Rake" and the Irish Ballad "Lock Hospital". In 2009 Eric told an audience in Weymouth that he'd read about a girl who had been presented with a copy of the song by then prime minister Tony Blair, who called it "his favourite anti-war poem". According to Eric, the framed copy of the poem was credited to him, but stated that he had been killed in World War I.
2014. nov. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
túl erősen próbálkozol
2014. nov. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

1: Tudtam.... és szerinted mit kéne tennem ?

2: Egyet értek basszus.

3: Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld! (c)Yoda

2014. nov. 13. 02:45
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

Tudhatnád már, hogy az ABCD férfiaknak a CCEE nőket kell keresniük, pedig a ARFF nőket találják meg, akik viszont a DCBA férfiakat keresik, akik nem szeretnek zokniba járni: (ezt könnyen lehet látni azon, ha nincs van valakin zokni, pl. strandon is jól látható, vagy utcán ha szandált visel)


Én pl. örülök neki, hogy én olyan vagyok, amilyen: hogy nem szeretem a karalábét, mert ha szeretném, akkor meg kéne, hogy egyem, pedig utálom!

2014. nov. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem szereted a kutyákat.
2014. nov. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

5: Te valami komoly szaktekintély vagy meghajlok tudásod előtt, ment a zöld kéz igaz mindenki másnak is.


6: Uh akkor még egy ok, kezdem reménytelennek érezni a dolgot. Mit gondolsz az segít rajtam, hogy utálom azt is hogy ezt a kérdést csak órák múlva törlik ?

2014. nov. 13. 03:07
 8/22 anonim válasza:
100%

"ha szeretném, akkor meg kéne, hogy egyem, pedig utálom"

ezt biztos hogy láttam már valahol, de nagyon jó XD

2014. nov. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm az elismerést, sokkal jobban esik ez egy laikustól, mintsem akit már összekevertek mindenféle tanult dolgok. Itt a gyakorikérdéseken olvasható több publikációm is a témában.


Jah, és vegyél energy savert, amit bedugsz a konnektorba és a fizikát meghazudtolva kisebb lesz az áramfogyasztásod a lakásodban! Akkor is, ha egy perpetum mobile-ből, vagy az éterből nyered az ingyen energiát!

2014. nov. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9: Végül is, ha már párkapcsolatom nem lehet a személyiségtesztemből következtetve - ami egyébként kőbe vésett tény - akkor legalább ingyen áramhoz juthatok, az is valami. Éltetni fogom a tanaidat mert a hozzáértésed megkérdőjelezhetetlen.


Viszont most elmegyek baszós filmet nézni, további jókat.

2014. nov. 13. 03:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!