Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha én gondolkodom, tehát...

Ha én gondolkodom, tehát vagyok és most azon gondolkodom, hogy lehet-e semmin sem gondolkodni és ha lehet és azt teszem, akkor is vagyok?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Akkor is gondolkodsz.. hehe.. egyébként jó szar poén :P
2008. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor gondolkodsz akkor biztos hogy vagy, de az ember nem mindig gondolkodik van hogy bámulok ki a fejemből, de nem bambulok, bár akkor tulajdonképpen fejben nem vagyok nagyon ott
2008. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A mondás teljes egészében: Kételkedem, tehát gondolkodom, gondolkodom, gondolkodom, tehát vagyok. Szóval ha kételkedsz benne, hogy semmin lehet gondolkodni, akkor már vagy.
2008. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
17%
ezen már én is gondolkodtam de van ugy hogy egyszer csak elszédülök és bámulok és mire magamhoz térek akkor nem tudom hogy mi van mit akartam az előbb min gondolkoztam vagyis semmin
2008. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!