Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Felvehetem a bal lábamra a...

Felvehetem a bal lábamra a jobb zoknit?

Figyelt kérdés
2014. dec. 20. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát… De csak akkor, ha a bal lábas a jobb. Ha a bal lábas a rosszabb, akkor sajnos nem a jobb, hanem a rosszabb zoknit kell venned a bal lábadra.
2014. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen attól függ angolul meg van-e jelölve!
2014. dec. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne próbáld!

Régebben én is ilyen lazán kezeltem ezt a kérdést, aztán pár éve egyszercsak elkezdtek eltünedezni itthon a fél pár zoknik... Kiderült, hogy a Zoknileső vitte el őket bosszúból. Mióta jobban odafigyelek, azóta kevesebbszer ólálkodik errefelé. Csak a kétballábasok és a zoknirajongók kaphatnak felmentést a zokniviselés szabályai alól.

2014. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ZOKNISZABADSÁG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ne!!!Kerlek ne!!!Hogyha felveszed a bal labadra a jobb zoknidat,felrobban a teljes vilagegyetem,es vele egyutt mi is!!!TUL FIATAL VAGYOK HOGY MEGHALJAK!!!Kerlek!!!
2014. dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!