Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kiknek van a legtobb tevejuk...

Kiknek van a legtobb tevejuk (allatka) a vilagon?

Figyelt kérdés

Namarmost azert ebbe a topicba kerul ez a kerdes, mert erre fele nagyobb a valoszinusege, hogy valasz kapok. Az mindegy, hogy jutottam erre a kovetkeztetesre.

Tehat kiszamoltam, hogy hany tevet er a felesegem, es a tevepopulaciobol meghataroztam, hogy ez hany szazalekot ad ki, ha ketpupu tevere akarnam eladni. Nyilvan ezt nem tervezem, de jo tudni, hogy rengeteg tevet kerhetnek erte. Azt megjegyzem, hogy a ketpupu tevebol csak kb 1.3 m darab van a vilagban, mig a dromedarbol 13m kb. Es ugye a ketpupu teve jobb, mert be lehet csucsulni a ket pupja koze, mig az egypupunal sztem vagy fajni fog a teve nyaka vagy lecsuszol a pupjarol. Meg azert a ketpupu sokkl esztetikusabb, mint az egypupu. Szal azt szeretnem meghatarozni, hogyha mondjuk egyiptomba megyunk nyaralni, es elemall egy arab foszer, hogy megvenne a felesegemet 45 teveert, en pedig azt mondanam neki, hogy fiam o bizony 2000 tevet er, akkor mennyi a valoszinusege, hogy ez a ficko egy olyan ember, akinek van 2000 teveje. Ehhez tegyuk fel, hogy mondjuk tevetartok eves talalkozoja van, amin reszt vehetnek a 2000 tevenel nagyobbvagyonu tevetartok. Szal valami olyasmi tablazat van e valahol, mint az ilyen ennek az evnek a 100 leggazdagabb embere, es vagyonuk merteke. Ha csak a 100 legnagyobb tevetarto van, azis jo, mert akkor valoszinusitheto ra egy fuggveny, amin megtippelheto, hogy 2000 teveig hany ember lehet.



#teve #Feleség cseréje tevecsordára
2014. dec. 31. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még éjfél sincs, te meg már így be vagy nyomva? o.O
2014. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

> Kategória: Számítástechnika » Programozás

> Kiknek van a legtobb tevejuk (allatka) a vilagon?

> Namarmost azert ebbe a topicba kerul ez a kerdes


Nem, ez nem programozás. Kérdés jelentve.


> Szal valami olyasmi tablazat van e valahol, mint az ilyen ennek az evnek a 100 leggazdagabb embere, es vagyonuk merteke.


Van ilyen táblázat, keress rá. Google: "100 richest person"

2014. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk sok tévénk van.
2015. jan. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!