Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet úgy csokit enni hogy...

Lehet úgy csokit enni hogy közben nem eszel csokit?

Figyelt kérdés

2015. jan. 6. 09:17
 1/10 Shai-Hulud ***** válasza:
Igen, a "fehér csokoládé" nem tartalmaz csokoládét.
2015. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja. Megrágod, de kiköpöd.
2015. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első:Ha te valakinek fehér csokit kínálsz akkor nem azt mondod hogy "kérsz csokit?"

De bizony, így a válaszod nem helyénvaló.


Másodiknak: Az nem evés akkor ha kiköpöd,csak rágás.

2015. jan. 9. 22:16
 4/10 Shai-Hulud ***** válasza:

"A csokoládé egy kakaóbabból készített édesség."

[link]


És ez még igaz is.

Vagyis a fehér csokoládé a köznapi elnevezése ellenére NEM CSOKOLÁDÉ.

Tehát a #1-es válaszom helyes volt, és fenntartom, hogy a "fehér csokoládé"-ként ismert édesipari termék nem csokoládé.

2015. jan. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Megint hibáztál.

Ugyanis a kérdés így hangzott(vagyis íródott :)


""Lehet úgy csokit enni hogy közben nem eszel csokit?""


Nos ha az állításod igaz és a fehér csoki nem csoki,

akkor az első válaszod rossz mert a fehér csoki nem csoki és az én kérdésem pedig az volt hogy lehet e CSOKIT enni(nem fehér csokit,az nem csoki!).


Szóval azzal hogy magyarázod hogy a fehér csoki nem csoki nem csoki azzal az első válaszod helytelenségét is bizonyítod mert egy olyan dolgot írtál ami nem is csoki tehát ki sem meríti a kérdésben szereplő étel fogalmát.


Így tehát a kérdésem továbbra is válaszra vár.

2015. jan. 10. 00:57
 6/10 anonim válasza:
Kérdező, ezzel az a célod hogy kötekedni tudj másokkal? Nem azért de te látod ennek az értelmét? Ennyire nem volt mivel szórakozz? Nem bánom ha fáradt vagy de ne köss már bele értelmes emberekbe! Nem lehet úgy csokit enni hogy nem eszel közben csokit! Tessék megkaptad a választ.
2015. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: És mi lett volna ha leírod a válaszod.Az első két kioktató mondat nélkül?

Belekötni? Ez a saját kérdésem. Szerintem van jogom eldönteni hogy a saját kérdésemre kapott választ hogyan s milyen formában értékelem.

A válaszíró fehér csokit írt, s rögtön le is írta hogy azért mert az nem tartalmaz csokit.Tehát akkor a válasza eleve nem lehet helyes, ha az nem csokoládé.


Ha szerinted ez kötekedés akkor egyszerű. Lépj tovább.


A válaszod pedig jó. Mert úgy néz ki az a helyes a kérdésemre.(még várok azért további lehetséges ötleteket).

2015. jan. 14. 00:47
 8/10 anonim válasza:
Azt egy szóval sem mondtam hogy helyes volt az előttem író válasza, de nem tudom minek szántad minek nem a reakciódat, engem feldühített hogy ilyen kérdésre van még élő ember aki próbál választ adni és lehurrogod, akkor is ha nem ez volt a célod. Természetesen igazad volt, de a te kérdésedben épp úgy benne van az ellentmondás mint az ő válaszában, bocs hogy nem álltam meg hogy ne reagáljam le!
2015. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ennyi :)


Azért még mindig várok választ.

És ugye nem gondolod hogy itt csak a legegyszerűbb kérdéseket fogsz találni?


Ugye mondta a jóöreg Albert Einstein hogy egy problémát nem lehet azzal a tudással megoldani amivel feltették azt.


Ebből adódóan még akár lehet is válasz a kérdésemre,de lehet hogy nem.


Egyébként régen azt a kérdést is lehetetlennek és hülyeségnek tartották hogy valami egyszerre két helyen legyen.

A modern tudomány odáig haladt hogy már azt is tudjuk hogy bizony nem ilyen egyszerű. Mert az elemi részecskéknél bizony lehet ilyenre is példa.


Úgyhogy lehet hogy 60 év múlva még ez az" értelmetlen" kérdés is értelmet nyerhet.

2015. jan. 20. 17:52
 10/10 anonim válasza:
XDD
2017. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!