Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet engedély nélkül?

Lehet engedély nélkül?

Figyelt kérdés
Zombikra vadászni.

2015. jan. 10. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd körbe a házadat futópadokkal, nehogy bosszút álljanak mikor rájönnek ki vadászik rájuk...
2015. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Amennyiben Dancsó Péter megengedte - lehet.
2015. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, nem. Mo-on minden fizetős, vagy adóköteles. A zombik egyébként is a kihalás szélén állnak, és a populáció fenntartása érdekében csak meghatározott számú egyed kilövés engedélyezett.
2015. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*kilövése
2015. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Joe.38 ***** válasza:
Zombikra.Magyországon? Ha levizsgáztl belőle. Termékdíjat befizetted. Engedélyt kértél a hatóságoktól. Darab azaz egyedszámra a kirótt sárga csekket (kötelező biztit befizetted) no meg kamarai tagságot is. És a NAV nál nyilvántartott online bekötött pénztárgéppel is kell rendelkezned. Kergetés , üldözés lehet. Tehát több megyei matricát és E utdíjat is vegyél mielött neki kezdesz. No akkor talán. Persze attól még trfipax és esetleg megállás ( azaz parkolási ) csekk beeshet. Tehát lehet csak drága nagyon. Mint minden ebbe az Abszurdisztánba.
2015. jan. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Orbánt kérdezd! Itt mindenről ő akar dönteni! Le szarja, mit akar a nép!
2015. jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogyne!

Én is szoktam menni zombikra vadászni és a rendőrök is csatlakoznak néha! :D

De már futottam össze erdőben katonákkal és erdészekkel nekik sem volt semmi bajuk a zombi vadászattal! :) Nincs is zombi a környéken mert mind lelövöm! Sőt utcán menve néha rámkiáltanak : szia zombivadász...

2015. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy érted, parlamenti képviselőkre? A törvény sajnos szigorúan bünteti...
2015. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!