Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Uramisten! Mi történik a faluban?

Uramisten! Mi történik a faluban?

Figyelt kérdés
Szóval egy faluban, és hát pár napja ilyen buszok járkáltak errefele, meg különleges táblákat láttunk, hogy ilyen fekete ilyessztő emberek jönnek ide, az egyik valami pako, vagy mi, elég démonos, állítólag koncerteznek! fél óra és jön! Mindent írok majd!
2015. ápr. 6. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neeee xD Kérlek mond hogy ez nem komoly kérdés!
2015. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lejárt a fél óra.
2015. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen volt a koncert?
2015. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
szerintem már elrabolták...
2015. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez sem az 51-es körzet xd
2015. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon durva volt! Miután kiírtam ilyen fekete kisbuszok jöttek, sötétek voltak, féltünk nagyon. Lestük az ablakból, és kiszált az a pákó nevű lény, sok feketeruhás entitás óvta őt, majd utána kiszált egy talán még ijessztőbb lény is, az ő neve valami Gyözike, szerinte a porgatoriumból jött. A házból nem mertünk kimenni, de egyszer csak az előbbi elkezdett kántálni, valami: ÁJJÁJÁ JÁMÁ JÁBÓ, JÁJJÁ, ÁMÁ JÁBÓ! és hirtelen vihar lett! Inkább lementünk a pincébe, hívni akartuk a rendőrséget, de csak a kántálás hallatszott, de hirtelen hallattuk hogy a másik lény valami fura nyelven beszél: Haaa, bikcsak, hun váttok man ? itt kéne lönnötök! Erre a válasz: jólván mögyünk máá! Hát erre megijedtünk, és elhatároztuk hogy elmegyünk! Mentünk ki mikor a másik elkezdett kántálni a polgármesternek: Polgarmester úr, á székjét ájjá ját! És elvágták a torkát! Épp mentünk volna, mikor megjöttek ők is! Valami Body guszto, és a fekete szemek: Tudtam! a fekete szemű démonok azok, a pokol legnagyobbjai! visszajöttünk a pincébe, nem tom mi lesz!
2015. ápr. 7. 09:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Ilyen jó a pincében az internet! :D

Ilyen pince nekem is kell, de remélem azért pia van nálad.

2015. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát ez a győzi lüvődözi a netöt!
2015. ápr. 7. 15:16
 9/11 anonim ***** válasza:

De nem akadt még fent az internethálóban? :D

Miért nem fogod meg vele, aztán lődözhet.

2015. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na megfogtad a hálóval vagy elmentek?
2015. ápr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!