Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan győzzem meg a feleségemet?

Hogyan győzzem meg a feleségemet?

Figyelt kérdés
Elég nagy problémában vagyunk. Nemsokára megszületik kisfiunk, de még mindig nem tudjuk, hogy mi legyen a neve. A feleségem rám bízta a választást, mivel a kislányunknak ő választott nevet (Anna). De hiába van nekem a döntés joga, nem egyezik bele a névválasztásomba. A vezetéknevünk Beviz, és én arra gondoltam, hogy jópofa lenne, hogyha Elek lenne a keresztnevünk. Biztos mindenki megmosolyogná. Persze második keresztnévként még valamit kitalálnék. A feleségemnek viszont ez egyáltalán nem tetszik, mert szerinte nevetséges. Pedig mégse ilyen Oráliás szintű név (a kedvenc tegnapi kérdésem...), csak egy picit humoros, jópofa. Úgyis ritka ez a mai világba. Ha már megadatott a lehetőség, hogy ilyen vezetéknevünk legyen, akkor miért ne lehetne? Hogyan vegyem rá, hogy ez nekem tetszik, ez legyen kisfiunk neve? Nekem is van beleszólásom ebbe a dologba, én se kritizáltam az Anna nevet!
2010. febr. 21. 10:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ez a kérdés is csak kitaláció, mint a tegnapi Orália! :)

Szerintem te sem gondolod komolyan, hogy arra készteted a fiad, hogy bevizelek-néven érvényesüljön majd a világban!

2010. febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
jót nevettem :) Lehetne Előd is a srác, és akkor Bevizelőd :D
2010. febr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.Lehet hogy neked jópofa,de a saját gyerekeddel ne akarj már kiszúrni.Vagy azt is jópofának tartanád,ha sokszor sirva menne haza?He?

Akkor változtasd meg anevedet erre,és megvan a boldogságod.

2010. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy lesz második neve. Mellesleg a mai Dzsindszerek világába jó ha van egy szép magyar név, ami jópofa és humoros. Majd ha ügyvéd lesz, akkor a második nevét használja.
2010. febr. 21. 10:14
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem kértem kioktatást. A kérdésemre válaszoljatok, köszönöm.
2010. febr. 21. 10:15
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
te beteg vagy...
2010. febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%
Oké persze,ritka meg vicces lenne,de nehh már,igaza van a feleségednek,annyit fogják majd csesztetni a gyerekek,h majd megbánod a vicces névválasztásodat
2010. febr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%
Én is jót mosolyogtam:)) Erről csak dolog jutott eszembe...az egyik ismerősöm vezetékneve Erdei....a kisfiát anyakönyvezték - második név nélkül- Manónak...a mese utca 7-ben laknak...szerinted? Te is ezt szeretnéd, hogy a fiad személyivel a nyakában járjon mindenhová??
2010. febr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ez az Erdei Manó jó :-)).
2010. febr. 21. 10:20
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
ez neked humoros?na persze majd ha iskolába fog járni milyen jó lessz neki,ha minden nap sírva megy haza.gratulálok
2010. febr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!