Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan győzzem meg a feleségemet?

Hogyan győzzem meg a feleségemet?

Figyelt kérdés
Elég nagy problémában vagyunk. Nemsokára megszületik kisfiunk, de még mindig nem tudjuk, hogy mi legyen a neve. A feleségem rám bízta a választást, mivel a kislányunknak ő választott nevet (Anna). De hiába van nekem a döntés joga, nem egyezik bele a névválasztásomba. A vezetéknevünk Beviz, és én arra gondoltam, hogy jópofa lenne, hogyha Elek lenne a keresztnevünk. Biztos mindenki megmosolyogná. Persze második keresztnévként még valamit kitalálnék. A feleségemnek viszont ez egyáltalán nem tetszik, mert szerinte nevetséges. Pedig mégse ilyen Oráliás szintű név (a kedvenc tegnapi kérdésem...), csak egy picit humoros, jópofa. Úgyis ritka ez a mai világba. Ha már megadatott a lehetőség, hogy ilyen vezetéknevünk legyen, akkor miért ne lehetne? Hogyan vegyem rá, hogy ez nekem tetszik, ez legyen kisfiunk neve? Nekem is van beleszólásom ebbe a dologba, én se kritizáltam az Anna nevet!
2010. febr. 21. 10:03
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Már miért jönne sírva haza? Mellesleg ha bántják, majd bemegyek beszélgetni a gyerekekkel. És mondom: LESZ MÁSODIK NEVE. Mostantól a kérdésemre válaszoljatok.
2010. febr. 21. 10:23
 12/24 A kérdező kommentje:
Erre berakják Humor kategóriába a kérdésem. Ezt kinek köszönhetem? Gondolom a sok jóindulatú válaszolónak.
2010. febr. 21. 10:25
 13/24 anonim válasza:
100%
Én vagyok az " Manó-s"...ha semmiképpen nem szeretnél lemondani az Elekről, akkor miért nem lesz ez a második neve, és keresnél neki egy aranyos, elfogadható nevet elsőnek. Egyébként én éppen nem mennék ilyesmibe bele, hogy "ha lány, akkor te, ha fiú, akkor én választom ki".
2010. febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Beviz Jenő Elek?
2010. febr. 21. 10:31
 15/24 anonim ***** válasza:
A modik is észrevették, hogy kamu az egész, kedélyeket borzolsz itt az olvasók körében...
2010. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Nekem a Jenő nem tetszik...más valami? Vagy adjak én ötleteket?
2010. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
ne b.sszál már ki azzal a szegény gyerekkel!
2010. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ha nem nagy fáradtság, megköszönném :-)). Csak ne ilyen Manós, új hiper-szuper neveket.
2010. febr. 21. 10:41
 19/24 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen a neve Al Bandi! Biztos tetszeni fog a feleségednek...

De jó, elneveztem egy gyereket!! :DD

2010. febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Beviz Bandi?
2010. febr. 21. 10:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!