Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan győzzem meg a feleségemet?

Hogyan győzzem meg a feleségemet?

Figyelt kérdés
Elég nagy problémában vagyunk. Nemsokára megszületik kisfiunk, de még mindig nem tudjuk, hogy mi legyen a neve. A feleségem rám bízta a választást, mivel a kislányunknak ő választott nevet (Anna). De hiába van nekem a döntés joga, nem egyezik bele a névválasztásomba. A vezetéknevünk Beviz, és én arra gondoltam, hogy jópofa lenne, hogyha Elek lenne a keresztnevünk. Biztos mindenki megmosolyogná. Persze második keresztnévként még valamit kitalálnék. A feleségemnek viszont ez egyáltalán nem tetszik, mert szerinte nevetséges. Pedig mégse ilyen Oráliás szintű név (a kedvenc tegnapi kérdésem...), csak egy picit humoros, jópofa. Úgyis ritka ez a mai világba. Ha már megadatott a lehetőség, hogy ilyen vezetéknevünk legyen, akkor miért ne lehetne? Hogyan vegyem rá, hogy ez nekem tetszik, ez legyen kisfiunk neve? Nekem is van beleszólásom ebbe a dologba, én se kritizáltam az Anna nevet!
2010. febr. 21. 10:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
megmondom őszintén belenéztem az iwiw keresőbe ,hogy tényleg van-e ilyen vezetéknév,és van .de már akit Beviz Eleknek hívnak oda van írva becenévnek pl hugyos
2010. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
akkor már inkább a második neve legyen Elek.. Azzal annyira nem szekálnák majd a suliban. Beviz Gergő Elek vagy ilyesmi. Ez már a XXI. század.. eléggé szekálnák a ygereket..meg ki is közösítenék. Plusz Beviz Elek név a gyerekek sem kedvezne. Mindenhol kinevetnék,Lenéznék. Azér ebbe is bele kell gondolni. Neked hogy esne ha hasonló neved lenne?
2010. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Jaj, ne, ez már akkora fake, hogy egy autóba is befér... Biztos csak viccnév az iwiwen is. :)
2010. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha lány lett volna akkor a Zelma nevet adnád neki?Viccelsz csak ugye ,kedves Gál?
2010. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!