Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol találhatok információt...

Hol találhatok információt arról, hogy hány decibel erejű volt, a legnagyobb fenékből kiáramló puki, amit valaha produkáltak?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne a válasz, vagy az információ, a szakdolgozatomhoz kellene környezetmérnöki szakon!
2010. febr. 21. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt bizony a Nemzetközi Bél-Szél Hang adatbázisban kell keresned.
2010. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hümm, akkor ez már a második. Kaptam private message-et is, hogy még felhívhatnám az Alfarhang Barlangot, mert ott elvileg foglalkoznak ilyennel. De ők még nem vették fel a telefont. Akkor most megpróbálom ezt a Bél-Szél témát. Ha nem érném el őket sem, akkor tudnátok ajánlani nekem még valakit? Az is érdekelne, hogy mennyire pontos adatok szerepelnek a pukizásról az említett cégek adatbázisában.
2010. febr. 21. 11:06
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Böfi nem érdekel? Abból van olyan történetem, ahol valaki olyat böfizett, hogy beleremegtek az ablakok. Mindez egy kirakat előtt történt, kint az utcán, és a boltban vásárlók is odanéztek, bentről, mi volt ez a hang... Nem volt zajszintmérő, de kb. 60-70 decibeles lehetett.
2010. febr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Böfi nem érdekel? Abból van olyan történetem, ahol valaki olyat böfizett, hogy beleremegtek az ablakok. Mindez egy kirakat előtt történt, kint az utcán, és a boltban vásárlók is odanéztek, bentről, mi volt ez a hang... Nem volt zajszintmérő, de kb. 60-70 decibeles lehetett.


Coool, nem is tudtam, hogy ilyen is van. Én biztos szarrá röhögtem volna magam mérés helyett xd. Máramennyiben benn vagyok... amúgy elvitt volna az áramlat: O.o


Van még ilyen jó kis történeted? :) Engem érdekelnek az ilyenek :) Egy környezetmérnöknek tisztában kell lennie a környezetével, és a világ dolgaival is. Ez pedig ugyebár alapból elmegy szélkategóriának is, és mi tanulunk földrajzot.

2010. febr. 21. 15:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az illető ezzel tartja a rekordot, a puki tekintetében inkább biológiai fegyvert állít elő, mint zajszennyezőt xD Sajnos csak ennyi sztori van, vagy max. ilyenek, hogy elböfögte magát, és idegenek szóltak hogy "kultúúúúúúra!" vagy röhögtek...


Te gyújtottál már meg pukit? (Bergman Alexander c. filmjében csináltak ilyesmit.)

2010. febr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ez roha*t vicces XD.
2010. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Esetleg a SeggSzelepLehellet-Egyletet probaltad mar? :D:D
2010. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!