Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most én akkor egy nagyon okos...

Most én akkor egy nagyon okos ember vagyok, ugye?

Figyelt kérdés
Olyan felfedezést tettem, amire a sokat emlegetett "brit tudósok" sem voltak képesek; megfejtettem a stonehengei kövek rejtélyét. Be kell vallanom, hogy nem minden külső segítség nélkül tettem ezt, ugyanis ezen az oldalon olvastam, hogy a túlzott C vitamin fogyasztás vesekövet okoz. Ezen a nyomon elindulva nyilvánvalóvá válik, hogy a fán élő, és egész nap zöld leveleket, hajtásokat, urambocsá' gyümölcsöket és egyéb C vitamin bombákat zabáló őseink a következőképpen nézhettek ki: Egy bazi nagy vesekő, aminek az oldalán fityeg egy kis majomszerű izé. Ilyen körülmények között természetesen lehetetlenné vált a fák ágain csimpaszkodva élni, ezért Hiányzó Láncszem nevű ősünk aláereszkedett. Ám a földön sem volt képes sokáig vonszolni az irdatlan súlyt, és még egy sánta kutyát sem volt képes utolérni, nem hogy egy mamutot. Egy ilyen csúfosan járt horda maradványait láthatjuk tehát Stonehengen. Dicső csontjaik már elporladtak, de a vesekövek örök mementóként állnak ott: Ember, maradj meg a gyógyszeripar által előírt 60 mg C vitaminnál!
2015. ápr. 22. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
bizonyítani is tudod ezen állításodat?
2015. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy axiómát nem kell bizonyítani!
2015. ápr. 22. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ez mekkora!
2015. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 2xSü ***** válasza:
55%
És te nagyokos, akkor ezt hogy kell elképzelni? Hogy azért annyira még tudtak mászni, hogy egymás nyakába másszanak? Vagy eleve így potyogtak le a fáról? Vagy miután rájöttek, hogy messzire nem jutnának, inkább – jobb dolguk nem lévén – körbeálltak, de nem csak úgy ukmukfuk, hanem egy nagyon szabályos kört rajzoltak előtte? És az meg a puszta véletlen műve, hogy pont a téli napforduló irányába tájolták magukat, vagy ennek az az oka, hogy Pistike jól lássa a napfelkeltét?
2015. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva ezen még nem gondolkodtam, de olyasformán történhetett, hogy amikor a sámán az utolsókat rúgta, a többiek körbeállták. Közben vigyázó szemüket a téli napfordulóra irányozták, remélve, hogy izzó lángpallosként eljöve a gyógyszeripar, és feloldozza őket a bűneik alól. De az bizony nem jött...
2015. ápr. 22. 13:55
 6/9 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
100%

De én már korábban felfedeztem a titkot:


[link]

2015. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Á, vesekő nélkül nem ér!
2015. ápr. 22. 21:41
 8/9 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
100%

A csudába.

:)

2015. ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Őszintén szólva ezen még nem gondolkodtam, de olyasformán történhetett, hogy amikor a sámán az utolsókat rúgta, a többiek körbeállták."

Lócsúzlit.

Simán már rég elbomlott minden nyoma a tábortűznek ,amit körülálltak lehugyozni. Mellesleg a vesekő is így jött ki.

Ők meg ettől annyira megkönnyebbültek, hogy a száztonnás vesekövek súlyától megszabadulva olyan magasra pattantak, hogy maradványaik a Holdon láthatóak.

Sajnos tök másokról nevezték el a nyomaikat:

[link]

2015. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!