Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy mehetnék a pokolba pár...

Hogy mehetnék a pokolba pár hétre?

Figyelt kérdés
Már régóta vágyom oda és szeretnék eltölteni pár hét szabadságot, mert itthon nagy a feszkó meg ilyenek. Úgy tervezem, hogy kikapcsolódnék magam mögött hagynám a gondjaimat szaunáznék és el mennék vikendezni. Az ottani konyháról is hallottam. Állítólag nagyon jókat főznek pácban sütnek és dagasztanak. Arról nem beszélve, hogy egész évben meleg van ott aztán tényleg nap napbarnított lesz az ember.
2015. máj. 7. 08:51
1 2
 1/12 acelsziv ***** válasza:
65%
Tegyél gyalog egy borsodi körutat hülyegyerek.
2015. máj. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ha eleget fizetsz, én leszervezem neked.
2015. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 És mennyiben fog ez fájni nekem?
2015. máj. 7. 10:41
 4/12 anonim válasza:
Sokba. Lehet hogy nem bírod ki, és belehalsz, akkor ugye egy csomó mindenkit meg kell kenni. Na meg ugye kell fizetni a vendéglátóknak, és egy szerény hasznom nekem is legyen. :)
2015. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A földi élet maga a pokol, szóval már ott vagy.
2015. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De még nem akarok meghalni, mert fiatal vagyok. Még nem is éltem, csak pár hétre akarok távol lenni, hogy feltöltődjek elfelejtsem az otthoni gondokat problémákat. Persze fizetni hajlandó vagyok bármennyit a pénz nem akadály.
2015. máj. 7. 11:13
 7/12 anonim válasza:
Szomáliát tudom ajánlani vagy Kelet-Ukrajnát. Garantáltan jol fogod magad érezni.
2015. máj. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Informátoraim szerint holnap kettőkör vissznek le egy adag szocsit. Lebeszélhetem, hogy az egyik zsákba véletlenül téged is legurítsanak, ha az úgy jó.

A kérdés inkább a visszaút. A pokolban nagyon vendégszeretőek és még senki nem jött vissza onnan. Szóval nagy buli lehet.

2015. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ráadásul a bevállalós csajok, mind ott vannak...


Őt kell majd keresned, a megbeszélt helyen:

https://www.youtube.com/watch?v=lEtpYwSvU4A

2015. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
elmész te a pók-olbaaa xdxdxd
2015. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!