Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces történetek? Iskolában,...

Vicces történetek? Iskolában, osztálykiránduláson, vagy bárhol máshol történt veletek vicces\ciki dolog?

Figyelt kérdés
Jöhetnek a vicces sztorik minden mennyiségben..:D

2015. aug. 5. 21:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Iskolásat tudok mondani :D Nálunk volt általánosban egy kis c*gánygyerek,aki komolyan nem tudom,szerintem nem volt normális az biztos - pedig az apja öltönyben és nyakkendőben járt - Szóval egyik szünetben odament az igazgatónőhöz,rátapos a lábára,és ráordít: "A K**va Any*d!"

Nem tudom a szülei mennyi pénzzel támogatták az iskolát,mert ezért az incidensért még egy ejnyebejnyét sem kapott.Másnap a mi osztályfőnökünkre ordított rá,hogy d*g*ljön meg :D És még aznap tiszta erőből beleütötte a kezét az ablaküvegbe,ami nyilván kitört rendesen.Eztán valamiért nem járt iskolába(jól tette),de végül ki is iratták a szülei,biztos rájöttek,hogy ez nem neki való hely :D Sok a normális ember,a fiuk meg nem az.Nah az én story-m ennyi :D Remélem tetszett,én még ma is jókat nevetek rajta

2015. aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Tetszett :D

Akkor jó tette,higy elment,lagalább a Ti osztályizokra nem hozott szégyent :)

Köszönöm, jöhetnek még :)

2015. aug. 6. 10:01
 3/18 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért,telefonról vagyok.
2015. aug. 6. 10:02
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

Röviden: még alsóban az egyik lány akkorát szart hogy, eldugitotta a wc-t! Utána meg az ofőnek rinyált.+egy másik

Osztálykirándulàson kaptunk pizzát. Az egyik gyerek leejtette, erre a tanárnő: kisfiam! Fogd már meg rendesen azt a sz@ros papirt XD 1 percel későbbmeg ugyan az a gyerek újra leejtette s ez hangzott: kisfiam! Ne azt a szaros papirt fogd! XD

2015. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
:D
2015. aug. 7. 08:36
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
XD
2015. aug. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Ez kicsi vicces is ciki is,de elmondom: 5 evesen volt h elmentem wc-re es en olan kis vekonka kolok votam es szepen beleestem a wc-be.hat ennyi :) :") =_= ><
2015. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Szegényke xDDD

Ki mentettek vagy ki tudtál jönni magadtól? :)

2015. szept. 9. 15:28
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
kicsit segiteni kellett :")
2015. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
kicsit segiteni kellett :"D
2015. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!