Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy slider lettem? Elfogadtok tőlem pár tanácsot?

Figyelt kérdés

A Google Playen megjelent egy alkalmazás ,,Sliders Timer" néven amellyel lehetőség nyílik arra, hogy az Androidos készülékünk interdimenzionális alagutat nyisson meg.


De mielőtt a telefonunk csúszásra használnánk, nem árt tudni pár dolgot:


- az időzítőként való funkcionáláshoz root joggal kell rendelkeznünk az operációs rendszer felett

- nem árt rendszeresen frissíteni az alkalmazást, mert könnyen szilárd anyagban köthetünk ki, ha elavul az időzítő appunk.

- a világok koordinátái tárolhatóak a Google fiókban is arra az esetre, ha az időzítős készülékünk megsemmisülne egy kromagg invázióban

- az időzítőn megjelenő időt mindig komolyan kell venni, ha hamarabb csúszunk ahogy eléri a 0-t akkor megsemmisül az és a Google fiókunk és eltűnnek a koordináták, ha viszont lekéssük a csúszást, a következő alagút megnyitására az app csak 29 év múlva lesz képes

- fontos nagyon, hogy az akkumulátor mindig megfelelő energia szinten legyen, könnyen ragadhatunk 2 világegyetem között nem megfelelően feltöltött telefon esetén

- 1 teljes feltöltéssel nagyjából 1 pecig lehet nyitva tartani az átjárót


Nagyjából ennyi, jó csúszkálást! :)



2015. aug. 17. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:

még szerencse, hogy a kiíró intelligens...


ezért csak sikítok egyet...

jéééézusom...

2015. aug. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy?

Ez még androidon nincs, csak iPhone-on. Nézz már utána, mielőtt blődségeket írsz.

2015. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jófej:D ***** válasza:

#2 De van Androidon, csak nem az eredeti fejlesztőtöl, mert valaki átportolta az Ios verziót. Én már kipróbáltam és tényleg jó :)

Mivel elég kiványcsi természetem van, egyszer egy 18%-ra feltöltött telefonnal mentem és 2 világegyetem között kötöttem ki. Nem volt olyan érdekes mint hittem. Nem láttam a közelben semmit. Természetesen gondoltam a visszajutásra is, és vittem magammal 2 iPhonet amikre nem volt letöltve a program mert azthittem úgyis lesz majd wifi... Szerencsére rájuk volt töltve az energiaátadó program. A 2 iPhonet ráirányítottam az androidra és átadták az energiát, így haza tudtam menni.

Mindenkinek ajánlom hogy próbálja ki, és felejthetetlen élményekben lesz része! ;)

2015. aug. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hacsak úgy nem.

De sosem néztem jó szemmel az olyan programokat, amik nem az eredeti fejlesztőt támogatják.


A töltöttségre amúgy vigyázz, most szerencséd volt, de lehetett volna baj is belőle.

Egyik ismerősöm ismerőse valamelyik csúszásból bal dobhártya és jobb térdkalács nélkül jött vissza, azóta egy szelfibotot használ mankónak, és csak kiabálva lehet vele beszélni.

2015. aug. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!