Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Jó napot kívánok! Milyen...

Jó napot kívánok! Milyen programot lehetne szervezni valakinek a 100. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Október 2-án leszek 100 éves és a rokonaim nem kezdtek el szervezni semmilyen összejövetelt, pedig hát ezt meg kellene ünnepeli, így aztán rám hárult ez a feladat. Nem jut eszembe semmi, amit ilyenkor lehetne csinálni. Szeretném, ha írnátok nekem ötleteket ezzel kapcsolatban. Lehetőleg ne igényeljen túl sok mozgást a dolog, tudjátok nekem már csupa visszér a lábam, bottal kell hogy közlekedjek. A másik gondom, hogy mit főzzek a vendégeknek. Valami igazán ünnepi étel kellene, ami nem túl kemény, mert nem tudnám elrágni a műfogsorommal. Előre is köszönöm szépen a segítségeteket!

2015. szept. 2. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egy reggelig tartó piálást és sok szexet javaslok.... a barátokkal:)
2015. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj, fiacskám, kinőttem én már abból a korból. Bár egyszer az idősek otthonában kilopóztam este 10-kor TV-t nézni, és a Juliska néni pizsamájára is ráfirkáltam egy "romoljon el a szívritmusszabályozód" feliratot, nem bocsátkoznék ilyen erkölcstelen kalandokba.
2015. szept. 2. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
temetőtúra, sírkőkiállítás, koporsók kipróbálása...
2015. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ...szülők lesznek?
2015. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos jelen lesz az egész rokonság, beleértve a szüleimet is. Na meg nagyapám elhozza az anyósát, aki állandóan sztriptíz táncolni akar. Sajnos a sírkőboltokból, temetőkből kitiltottak, mert nem tolerálták, hogy rózsaszín miniszoknyában jelentem meg.
2015. szept. 8. 22:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy könyvet, vagy bibliai idézetet az örökéletről.
2021. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1, Játékos vetélkedő a Horthy első kormánytagjainak felsorolásával, az is számít, ha valaki Horthyra emlékszik, pláne ha a keresztnevére is.

2, Doberdo domborzatának ismertetése, megemlítve a géppuskás állást.

3, A Hitler téri Savoy báron való merengés

4, Az úri Kaszinóhoz való hintókkal történő útvonal részletezése.

5, A gőzgéppel hajtott Opel (ami sosem kop el) indítási ceremóniájának ismertetése, beleértve a sziléziai kőszén adagolásának a módját a kazánba.

6, Álmélkodás a technika forradalmán, hogy Kodály emberi énekhangot rögzített a fonográffal.

7, Bottal, mankóval, vagy járókerettel való ötméteres száguldás szintidőn belül, ami harminc perc.

8 Irígy fanyalgás "ezek a mai fiatalok' témában.

9, Kötetlen, protkó nélküli tejbepapi nyammogás, az nyer, aki csak a felét szórja szét reszkető kezeivel.

10, A Borsszem Jankó vicclapból adomák felidézése poénnal, vagy nélküle.

11, A szokásos 'bezzeg az én időmben' monológ huszonkétezredik előadása.

12, Ükunokás felismerési játék hangok alapján, megjegyzem itt a kendőt az utódok szemére kell kötni, mert a vén csipás szemek már úgysem látnak semmit, azt tisztára felesleges eltakarni.

2021. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne higgytek az kiunokámnak. Mindig fiatalítja magát. Sárgára festi a haját, pirisra körmét. 114 éves most. Nem kerek évforduló.

De ki tudja, meddig élek még. Szegény uram is hogy meghalt. Mondtam neki, Sanyikám, ne menj a csatába! De erre csak azt mondta, higy nem akar ágyban meghalni.

2021. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!